Miért váltál el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Terhesen megcsalás! Épp elég...nem?
2010. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert hazudozott, nő ügyei voltak/vannak is. 9 éve vátunk el.

Már agyerekeknek is hazudozott az utolsó időkben.Megyek dolgozni...jah...az is munka, ha el kell menni éjjelre a nőcit meg d.ugni.

2010. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem váltam el!
2010. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ő hagyott ott, 39.hetes terhesen... Aztmondta, hogy meggondolta magát. Életem legrosszabb 1 hónapja volt, aztán a baba születése után rájöttem (kár,hogy csak 3 hétre rá), hogy nekem itt a babám, Őérte érdemes élnem. Lehet amúgy igaza volt, én voltam 19, ő 20...(ekkor már a felesége voltam) Utána vissza akart jönni hozzánk, de nem engedtem. Most 10 éve van egy párom, tőle is van már 2 babám, vele minden tökéletes.

29/N

2010. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam, nem "van egy párom", hanem van párom.Bocsi

29/N

2010. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejáték és az ebből adódó állandó hazudozás,tartozások stb. Minden elbukott nagyobb összeg után csak az ígérgetések mentek,és semmi se történt.Szerettem volna nagyon egy babát,de egy ilyentől...így??? Mikor elkezdett nemzetközi áruszállítóként dolgozni onnantól kezdődtek a gondok,az egyik munkatársával egymást húzták egyre mélyebbe. 2 év után elegem lett és léptem,késöbb újra férjhez mentem,van egy gyönyörű kislányunk és nagyon boldogok vagyunk :)
2010. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
még össze sem házasodtam senkivel!
2010. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol ,játékgép, nő!
2010. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Látom, az én problémám szinte eltörpül a fent írt okok mellett.

Nálunk "csak" a veszekedés tombol...

2010. máj. 1. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
mert megcsaltam, lelkiismeret furdalásom volt és ocsmány módon bevallottam. nem szabadott volna. ocsmány állat voltam. igy tönretettem a háézasságomat és a fiamat is.
2010. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!