Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem lassan kilepek a...

Ugy erzem lassan kilepek a csaladom arnyekabol. Keso elkezdeni az eletemet?

Figyelt kérdés
25 eves vagyok. A szuleim egesz eletemben bantalmaztak, vertek, lelkileg terrorizaltak. Sose voltam jo tanulo, nem voltak barataim, viselkedeszavaraim voltak, bujkaltam. Nincs erettsegim, se szakmam. Eddig csak feketen dolgoztam. Pedig beszelek nyelveket, muvelt vagyok, megis igy alakult. Apammal evek ota nem talalkoztam, anyammal 1 honapja szakitottam meg minden kapcsolatot. Az osszes rokonom akit szerettem, meghalt. Borzalmasan depresszios es introvertalt vagyok. Szorongok tarsasagban, panikrohamot is kapok akar. :( van egy ferjem, aki tamogat abban, hogy jarjak el edzeni, mert az segit a kozerzeten, illetve egy egeszseges etrendeben (nagyon el vagyok hizva), es, hogy elvegezzek egy egyetemet nappalin, mert szerinte tul okos vagyok ahoz, hogy takaritsak masoknal. Hatalmas lepes lenne kilepnem a komfortzonambol, ami ugye a depresszio kezelesenek resze. Csak valahol felek :( mi lesz ha elbukomm Amugy gyogyszereket nem szedek, mert kicsinaltak mar egyszer es azt soha tobbet!
2016. dec. 2. 06:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerösöm, aki 57 évesen (ötvenhét, nem elírás) kezdte el a germánisztika szakot!

Igaz, hogy már korábban is dolgozz szakfordítóként, de 55 évesen rájött, hogy érettségi nélkül (mert hiányzott az utolsó pár vizsgája) kevesebbet fizetnek ugyanazért a munkáért, letette az érettségit.

Közben meg felfedezte, hogy mivel úgyis érdekli a szak, miért ne próbálná meg az egyetemet.


Szóval vágj bele te is, nem vagy még lekésve!

2016. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ezerszer kell is megpróbálnod, csak akkor juthatsz előre ha próbálkozol. Mit veszíthetsz? Minden megvár amid most van. Ami fontos, agyban légy erős. Hogy ha elsőre nem sikerül akkor is mindig legyen erőd felállni. Mert az életed te irányítod és csak egy van. És az életed értékes! Ezt látni csak később fogod amikor jönnek az elért eredmények. Sok sikert és jó egészséget kívánok neked, legyen részed nagyon sok szeretetben. Megérdemled! :) És tarts ki, sokszor tarts ki.
2016. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!