Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ilyen rövid...

Létezik, hogy ilyen rövid időn belül kiábrándultam, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb 3 hete ismerkedtem meg. Az utóbbi 2 hétben egyre többször beszélgettünk, ismerkedtünk. Szimpatikus volt, de nem éreztem amúgy semmi vonzódást. Aztán egy pár napja megtudtam, hogy tetszem neki. Akkor teljesen ki voltam, örültem neki, mert úgy éreztem, hogy tetszik ő is nekem.

Viszont az elmúlt pár napban mintha teljesen elvágták volna ezt az érzést. Úgy értem, hogy pl 4-5 napja még róla álmodoztam, most meg már mintha nem tetszene...Viszont attól még ugyanolyan jó dolgokat tudok róla mondani: kedves, udvarias, stb. De már nem érzem azt a "fellángolást?"


Miért? Az eszem azt mondja, hogy jó lenne, de már nem érzek semmit...


2010. ápr. 30. 22:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok .én is így voltam a csajjal:D most már látom meg akkor is úgy éreztem. de nem volt más csaj kilátásban ezért mentem bele. aztán hamar vége is lett de örülök is neki :)
2011. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!