Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ilyen rövid...

Létezik, hogy ilyen rövid időn belül kiábrándultam, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb 3 hete ismerkedtem meg. Az utóbbi 2 hétben egyre többször beszélgettünk, ismerkedtünk. Szimpatikus volt, de nem éreztem amúgy semmi vonzódást. Aztán egy pár napja megtudtam, hogy tetszem neki. Akkor teljesen ki voltam, örültem neki, mert úgy éreztem, hogy tetszik ő is nekem.

Viszont az elmúlt pár napban mintha teljesen elvágták volna ezt az érzést. Úgy értem, hogy pl 4-5 napja még róla álmodoztam, most meg már mintha nem tetszene...Viszont attól még ugyanolyan jó dolgokat tudok róla mondani: kedves, udvarias, stb. De már nem érzem azt a "fellángolást?"


Miért? Az eszem azt mondja, hogy jó lenne, de már nem érzek semmit...


2010. ápr. 30. 22:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Akkor ez túl van tárgyalva. Magad is tudod, hogy nem akarsz tőle semmit. Fellángoltál de valamiért mégsem jön be. Akkor meg ne erőltesd.
2010. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl hamar tudtad meg, hogy tetszel neki. Amit az ember könnyen megszerez, azt kevésbé értékeli. Ha fél éve vagy régebb óta vágyakoznál utána, nem ábrándultál volna ki olyan hamar. Ezért nem jó elhamarkodni a dolgokat. Ez olyan, mint a gyümölcs, nem jó leszakítani mielőtt megérne. Nem tudom itt ki hibázott, talán a fiú mutatta ki túl hamar a vonzódását, de ez azt mutatja, mennyire fiatalok vagytok még. Ha most elkezdene más felé kacsintgatni, ne félj, újra éreznéd azt a lángolást.
2010. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Második válaszoló: most, hogy mondod lehet igazad van, mert miután megtudtam, hogy tetszem neki, utána jött az az érzés, hogy ő már annyira nem jön be nekem....


Igazán nem ő mutatta ki, mert azokat a jeleket csak szimpla barátkozásnak is gondolhattam volna, hanem az egyik közös ismerősünk kottyantotta el. Aztán már összeállt a kép, mert így a jelekkel együtt már egyértelmű lett a dolog.

Hát, amúgy sajnálnám ha ennyiben maradna a dolog, mert pár hete még bele voltam esve, de most nem érzek semmit :S

2010. ápr. 30. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tetszik már a srác, mert nem az eseted. van ilyen, nem kell agyonkomplikálni hogy mi lett volna ha később tudod meg hogy tetszel neki... ez tök mindegy.


Én is sok pasival jártam így, pár hétig nagyon tetszett, aztán meg már nem.

2010. máj. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is rengetegszer jártam így. Csak addíg éreztem azt, h bele vagyok zúgva, amíg azt hittem, h semmi esélyem nincs. Mikor kiderült, h van, onnantól kezdve már nem is érdekelt :S
2010. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én a helyedbe tartanám vele a kapcsolatot továbbra is! Hibát követnél el akkor ha ezért eltávolodnál tőle! Lehet hogy kicsit megijedtél ettől, és úgy érzed hogy akkor már nincs is értelme az egésznek de lehet ez csak pillanatnyi érzés! A mai fiatalok sokszor rövid idő alatt képesek rossz döntést hozni! Nem ismerlek téged ezért nehéz erre valami okosat mondani! Szerintem továbbra is járjatok össze, beszélgessetek és ha idővel nem alakul ki több mint szimpla barátság akkor tényleg kár erőltetni! Mert ha mégis szerelem volt amit éreztél iránta és az ijedtségtől mást kezdtél érezni mikor kiderült hogy tetszel neki akkor azt nem szabadna elszalasztani! Remélem megoldódik az ügyed és nem lesz sírás a vége!:) Sok szerencsét
2010. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megijedtél, mi lesz, ha összejön vele a kapcsolat.
2010. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ma megint találkoztunk, és megint érzem a vonzódást :D Szerintem akkor csak egy kicsit elbizonytalanodtam, de tényleg kár lenne elszalasztani :)

2010. máj. 3. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:
na mi lett mesélj? én is átéltem hasonlót csak én a fiú vagyok és a csaj volt az aki 1xűren kiábrándult belőlem..17f
2011. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hűű de régi kérdésem....


Hát nem lett semmi. Szerencsére. Ha visszagondolok rá rosszul vagyok, hogy Úristen, hogy tetszhetett nekem az a *******. Visszagondolva annyira nem is tetszett, csak örültem, hogy valakinek bejövök végre :D De nem illettünk volna össze, és erre szerencsére rájöttem. Jobb így sokkal.

2011. aug. 15. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!