Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a férjem...

Szerintetek megcsal a férjem vagy mi baja?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt, 3éve házasok, 8hós a kislányunk, egymással szeretnénk leélni az életünket.én 23 ő 29 éves.

vállalkozó, rengeteg dolga van, most nagyon nagy dologgal foglalkozik, azon áll vagy bukik mindenünk, szóval nagy rajta a nyomás.

na de nics sexuális életünk.ebbén az évben eddig 2x, tavaly 2x, azelőtt talán ha 5x sikerült.ROHADT GÁZ. csoda h a baba sikerült-ő érte is "kínlódtunk", gyógyszerek, injekció meg minden. ha közeledek ő mindig fáradt vagy sokminden jár a fejébe vagy ideges.sokszor hívom egy nap,mert érdekel h mi van vele, de legtöbbször leteszi h most dolga van, nem ér rá velem beszélni (ezt szokta szebben is csúnyábban is mondani). ha együtt lehetne itthon a család vagy vmi 'családos' program lehetne legtöbbször kitalál vmit vagy közbejön vmi h neki máshol van dolga.a szülés után kicsit dagi maradtam, de próbálok csini lenni, de nemmindig vesz észre.sokszor mmondja h nagy állat vagyok, annyit eszek már...de ezeket nem "olyan" komolyan mondja, de akkor is szarul esik. fogyóznék én ha nem szoptatnék még 5x egy nap!!!!

nemvolt még fura telefon sem sms, h megcsalna, de egyszerűen tényleg nemtom mi baja lehet. vagy csak rámunt és ténylég csúnának és gusztustalannak tarthat? de pedig mindig mindja h ez nem így van meg szeret, biztos szeret, de akkor mé nem sexelünk?!!?!?!?! vagy a munka ennyire kinyírja őt?ja meg mostanában egyre többet szeretne így péntek-szombat, vagy akár hétköznap is sörözni, de én nem sajnálom, csak félek nehogy alkoholista legyen.

szeretem őt.


2010. ápr. 30. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen írnék valami poztitívat, de nem nagyon tudok. Azért a szex baromi kevés, márpedig egy férfinek minél több annál jobb, de ahogy olvasom a baba előtt sem volt túl nagy a szexuális étvágyatok. Szerintem kérdezz rá, azért ez tényleg nem mehet így tovább.
2010. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudjátok mi a szar? h szeretem és tudom h ő is, de akkor is lehet valakije még ha gondolatban is!! annyira jólesni ha JOBBAN szeretne, ha mások előtt is társaságban is vagy akárcsak a rohadt tescoban átölelne vagy szeretgetne!!!
2010. ápr. 30. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én is 23 éves vagyok, a párom 37, kisfiúnk 6 hónapos..Nálunk is kevés a szex, mondjuk szért ennyire nem.

Ő is vállalkozó rengeteg dolga van, s legtöbbször ő is fáradt. Amikor én kézülök, hogy este végre lesz vmi, mindig azt mondja, hogy nem lesz semmi! De nem tudom néha már eldönteni, hogy komolyan mondja, vagy csak hülyéskedik, s húzza az agyamat!

Ráadásul van neki hobbija is, amiatt is sokat van távol!

Amúgy meg olyan rendes velem, de ez a kevés szex rosszul esik, mert nem tudom miért van így. Terhesség alatt azt mondta, azért vagyunk együtt kevesebbszer, meert tudja, hogy fáradt avgyok, meg a baának nehogy baja legyen! Hiába mondtam, hogy nem lesz! Szülés után meg féltett!

Nem tudom én se mit kéne tennem! :(

2010. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a kezelések miatt a babaa előtt nagyon kellett vigyázni, mi inkább nem sexeltünk, mikor meg lehetett volna babagyártani akkor indult a vállalkozás meg a sok probléma...
2010. ápr. 30. 22:20
 5/9 A kérdező kommentje:
annyira bánt a dolog. kérlek segítsetek, nemtom kivel megbeszélni ezeket! mi a véleményetek, mi lehet a gond?vagy tényleg van vkije?
2010. ápr. 30. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiveszem szavaidból a 4év alatt 9szer voltatok együtt szexuálisan,ebben ugye benne van a terhességed is.Ez nagyon kevés ehhez az időhöz képest.Ha már régen is ez volt,és most is,nem hinném hogy van valakije,teljesen más dolog lehet:vagy ennyire nem szexorientált,mert vannak ilyen emberek,vagy valamiért pszichésen nem érez késztetést a szexre,ami ugye furcsa,mert mégis csak férfiből van.Ha megtudtok mindent beszélni,üljetek le,kérdezd meg hogy ő hogy látja ezt a dolgot,vagy normálisnak tartja-e.Ha annak tartja,valószínüleg egész életében így volt.Viszont ha nem,és változtatni akar,nem ártana egy szexuálpszichológushoz elmenni.
2010. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés. Vagy az van, hogy tényleg nagyon lefoglalja a vállalkozás, vagy pedig az, hogy tényleg csúnyának tart a terhesség után és emitt nem kíván. Mennyire adsz magadra a mindennapokban? Lekajált kinyúlt mackó, kócos haj, vagy igyekszel azért viszonyla csini lenni, mire este hazaér a munkából?

Amúgy nem értem...ha évekóta megy ez a kevés szex, régen nem esett le, hogy itt valami nagyon nagy gáz van?

2010. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne hivogasd többször egy nap. Ne akaszkodj a nyakára. Foglald el magad mással. Ha ő nem tart veled, csinálj te programot, adj neki levegőt, teret. Majd akkor érdekesebb leszel, ha lesznek programjaid,amikben ő nincs benne, vag ynem sokat tud róla. Neked is jó,mert kitágul az élettred, meg neki is, mert nem egy frusztrált, esdeklő feleséghez megy haza.
2010. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megcsal, de...nagyon fiatalon mentél hozzá feleségül. 20 évesen még nem mindig tudja egy nő, hogy mit akar. Nyilván a szerelem volt a húzóerő. Csakhogy, főleg ha a gyerek is megszületik jön rá egy férfi sokszor, hogy mostantól sokkal kevesebb lehetősége lesz "legálisan" a haverokkal sörözni, nem verheti el a fizetését arra, amire akarja, mert a gyereknek is kell sok minden és tulajdonképpen együtt sem tudtok akkor elmenni kikapcsolódni, amikor akartok. A gyerek nem egy számítógép, amit ha megununk kikapcsolunk és megyünk amerre akarunk. Ezt a férfiak kicsit nehezebben dolgozzák fel. Amit leírtál mennyiséget, az tényleg nagyon kevés és nem csak férfiszemmel mondom ezt. Ilyenkor szokott az történni, hogy ha nem történik változás, akkor te a feleség is keresni fogsz valakit, aki mellett nőnek érezheted majd magad. Mivel szereted a férjed, nem akarod majd elhagyni, ezért aztán 'csak' a szeretője leszel talán egy másik nős pasinak, ki tudja. Biztosan tiltakozol máris a gondolat ellen, de mivel egy ilyen oldalra megírtad a problémádat és ismeretlen emberektől vársz rá jó tanácsot nyilván már most is nagyon bánt téged a dolog. Ha vannak barátaid vagy megértőek a szüleid próbáld velük is megbeszélni a dolgot. Ha a férjed ezt az egészet nem tartja akkora problémának, akkor az már baj. Egyébként valószínűleg szülés után a legtöbb nőnek nem sikerül a korábbi alakját visszanyernie, így sajnos sokan járnak ebben a cipőben, mint te. Ha tudsz, járj el egy edzőterembe néha vagy otthon tornázz, hogy jobban érezd magad a bőrödben. A férfi látja egy nőn, ha annak nincs elég önbizalma és ilyenkor sajnos beállítottságtól függően képes olyasmit is megtenni, amivel az egész kapcsolatot kockáztatja.

Sok sikert a mindenkinek jó megoldáshoz!

St/40+

2010. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!