Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hihetnék neki és bízhatné...

Hogy hihetnék neki és bízhatnék meg ujjra benne? Mert amúgy nagyon szeretem és van egy gyermekünk.

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon jó kapcsolatunk volt és nagyon szeretjük is egymást. De napon elköltöztünk az én szülő városomba, és akkor kezdődtek a problémák, ő lassan elkezdet szex filmeket nézni majd a volt barát növel felvette a kapcsolatot titokban leveleztek meg telefonálgattak és csak egyszer lebukott véletlenül, és azt mondta el akartam mondani csak még nem most, aztán meg ígérte tovább nem foglalkozik vele mert hát engem szeret csak beszélgetni akart valakivel, aztán csak lebukott, mondtam akkor hagyjuk a a kapcsolatunkat ha ő a voltál akar beszélgetni velem meg nem.Kicsit meg rendült a bizalmam be ne.Együtt vagyunk és szeretem is csak és ő is ezt mondja de nem nagyon tudok neki hinni mert azóta már sokszor hazudott igaz apróságokban de mégis hazudik.pl.csináltam egy titkos msn-t és felvettem és ott szinte már a csajt majd nem feleségül kérte és azt írta hogy ma képzeld nem a feleségemmel szeretkeztem ha nem veled, persze mikor lebukott azt mondta tudta, hogy én voltam,de ez sem igaz mert el akart válni miatta és mikor kiderült, hogy nem is létezik a lány akkor meg már kiderült hogy menyire engem szeretés nem is akar válni.Azóta eltelt 4-5hónap de fáj nagyon.De nagyon kedves velem csak a bizalmamat nem tudom már neki adni teljesen.
2010. ápr. 30. 09:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, amúgy már összepakoltam és szóltam neki hogy költözzön el, nem akar menni azt mondta mert szeret és meg bánta, azt mondtam menjen el egy kis időre,nem akar de a városból nem megy mert a közelünkbe akar lenni idézem amit mondott:"hibáztam de bánom már , mert nem figyeltem rád elégé oda" de nem tudok híni már neki.
2010. ápr. 30. 11:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze h nem akar menni mert ez neki ez így tök kényelmes és ilyenkor ígérget fűt-fát még az is lehet h a lelke mélyén tényleg szeret ezzel csak az a baj h más nőket is szeret melletted ezzel folyamatosan megaláz.Soha nem fog megváltozni.Nem is az a legnagyobb baj h nem figyelt rád eléggé(bár ez is nagy hiba)hanem az h folyamatosan megcsalt volna ha lett volna rá lehetősége.Ki tudja lehet h meg is tette.
2010. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!