Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hihetnék neki és bízhatné...

Hogy hihetnék neki és bízhatnék meg ujjra benne? Mert amúgy nagyon szeretem és van egy gyermekünk.

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon jó kapcsolatunk volt és nagyon szeretjük is egymást. De napon elköltöztünk az én szülő városomba, és akkor kezdődtek a problémák, ő lassan elkezdet szex filmeket nézni majd a volt barát növel felvette a kapcsolatot titokban leveleztek meg telefonálgattak és csak egyszer lebukott véletlenül, és azt mondta el akartam mondani csak még nem most, aztán meg ígérte tovább nem foglalkozik vele mert hát engem szeret csak beszélgetni akart valakivel, aztán csak lebukott, mondtam akkor hagyjuk a a kapcsolatunkat ha ő a voltál akar beszélgetni velem meg nem.Kicsit meg rendült a bizalmam be ne.Együtt vagyunk és szeretem is csak és ő is ezt mondja de nem nagyon tudok neki hinni mert azóta már sokszor hazudott igaz apróságokban de mégis hazudik.pl.csináltam egy titkos msn-t és felvettem és ott szinte már a csajt majd nem feleségül kérte és azt írta hogy ma képzeld nem a feleségemmel szeretkeztem ha nem veled, persze mikor lebukott azt mondta tudta, hogy én voltam,de ez sem igaz mert el akart válni miatta és mikor kiderült, hogy nem is létezik a lány akkor meg már kiderült hogy menyire engem szeretés nem is akar válni.Azóta eltelt 4-5hónap de fáj nagyon.De nagyon kedves velem csak a bizalmamat nem tudom már neki adni teljesen.
2010. ápr. 30. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az én volt férjem is hasonló. engem is nagyon szeretett, és a többi nőt is...

az ilyen nem fog megváltozni, én adtam neki 3 évet. végig ugyanezt csinálta, csak nagyon körültekintéssel... aztán mindig lebukott, és elegem lett.

amúgy semmi baj nem volt vele, csak ezek a hazugságok, és hogy sajnos sok nőt szeretett még rajtam kívül..:(

2010. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást, hogy "kutyából nem lesz szalonna"? vagy "Fából vaskarikát"? Na ezekre a helyzetekre tökéletesen illik. Majd talál ő melletted megint vkit....
2010. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de egy ilyen emberben ne akarj bízni. A szemedbe hazudik, retenetesen tisztel. Akkor mit tesz a hátad mögött? Nyilvánvaló, hogy agyba-főbe csal, ahol csak lehet. És jól tudja, hogy szereted, mindig el fogod nézni neki. Na ez a baj.


Ez már rég bukott házasság, nem a város az oka.

2010. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Huh. Bocs, de én ezt az msn ügyet nem nevezném apróságnak...

Csak idő kérdése és ha talál magának valakit vagy elhagy, vagy megcsal...

És valóban ennek semmi köze ahhoz, hogy elköltöztetek a szülővárosodba, vagy lehet éppe az, hogy a szeretője a másik helyen maradt.

Én már akkor elhagytam volna...

2010. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg"még" és azt mondta nem is akar csak nincsenek barátai és ö csak nőkel tud beszélgetni azért is hívta fel a volt barátnőt csak azt nem értem miért titokban, ja és a volt barátnő irt nekem , hogy panaszkodni és sajnáltatni szerette volna magát.Mert én azt mondtam neki nem igaz, hogy egy nős férfi csak egyedül álló nőkel tudjon beszélgetni a feleségével meg hirtelen nem.
2010. ápr. 30. 10:10
 6/12 A kérdező kommentje:
10:10-nek Tudom és igazad is van, el is akartam válni tőle , de könyörgött hogy bocsássak meg neki, mert szeret és hibázott azóta csak szex filmen kaptam rajta pedig mindent meg kap
2010. ápr. 30. 10:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél már naiv, sztem a férjednél az se igaz amit kérdez, nemhogy amit mondd. Téged lehet az orrodnál fogva vezetni, eleve ha ex-el beszélget az ember, vagyis felveszi vele a kapcsolatot, alapból gáz! Ha más csajokkal flörtöl alapból gáz! Sztem ilyenek után a bizalom már nem létezik. Sztem úgyse hagynád el, mert már rég meg kellett volna tenned, és mégse tetted. Bízni meg felesleges benne, az ilyen ember nem változik meg. A kapcsolatod nem irigylésre méltó. majd mikor már (néhány év múlva) betelik nálad a pohár, akkor rájössz mekkora hülye voltál most h rápazaroltad az idődet.
2010. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazad van, de mit tegyek akkor,itt a kislányom nincs senkim rajta kívül. De bízni tényleg nem tudok pedig sokat változott, de én is azt gondolom ha lenne rá lehetősége meg is csalna.
2010. ápr. 30. 10:24
 9/12 A kérdező kommentje:
10:19-nek azt mondta azért csinálta mert össze vitatkoztunk
2010. ápr. 30. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiába papolunk itt neked össze-vissza úgysem fogod elhagyni mert itt is folyamatosan győzködöd magadat h nem is olyan rossz a helyzet nem csalt meg "még".Honnan tudod?Ezt a megalázást h veled szexel közben folyamatosan másról fantáziál.Gondolj már bele ha egy tök ismeretlen nőnek már kapásból megkéri a kezét úgy h még soha nem is látta akkor te mire vársz de úgy őszintén????Persze jóhogy azt mondja tudta h te vagy az....bla bla...te meg elhiszed.sohasem fog megváltozni a gyerek miatt nem érdemes és nem kell! ezt eltűrnöd gondolod h neki jó?Azt írod mindent megkap a szexben de ezekszerint valami mégsem stimmel ha sorozatosan szexfilmeket nézeget.Na mindegy szerintem feleslegesen próbáljuk felnyitni a szemedet.A kérdésedre válaszolva szerintem már sehogy sem hihetsz neki és ezek után nem is bízhatsz benne.Ha te így szeretnéd leélni az életedet akkor mi nem tudunk tenni semmit.Azért ezeken gondolkodj el.Remélem sikerül a neked és a gyermekednek a legmegfelelőbb döntést meghoznod.
2010. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!