Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el? /bővebben...

Hogyan fogadjam el? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Hogy tudnám elfogadni apósom új párját?Igazábol majd most találkozunk elösször,de nekem nem jön be a nő,nehezen fogadok el valakit.De már startba hazudik az éveivel kapcs,min.10 évvel fiatalabbnak adja ki magát...

Szóval sztem egy "olyan"nőci és sajnálnám ha kifosztaná

apósomat.Ilyenkor mit lehet tenni?Mosolyogva nézni ahogyan az a nő befészkeli magát anyósom helyére akinek még nincs egy éve hogy meghalt?Tanácsokat kérnék,most tényleg szükségem lenne rá....


2010. ápr. 29. 23:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

06:15-ös!

Hogy a párom mit szól az új asszonyhoz?

Hát az ő véleménye még lesújtóbb róla,mint az enyém!

De félreértés ne essék ő szeretné,ha az apja boldog lenne egy rendes nővel!

2010. máj. 6. 12:20
 12/13 A kérdező kommentje:

Csak azért emeltem ki a kérdést,hogy mondjam,hogy egyeseknek mennyire igazuk volt!!!

Megházasodtak,persze addig a nőce aranyosnak adta ki magát,de amikor már az élvezetet is ráírtatta akkor kimutatta a fogafehérjét...most válnak...megint egy csomó pénz apósnak,de tegyük hozzá,hogy ő alakította így az életét....

2012. jan. 21. 14:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Haszonélvezetet kapott a nő a kégliben? Na akkor amig nem dobja fel a pacskert a férjed nem jut a hazhoz. Én mar olyat is hallottam hogy ráiratta a feleségére igy még mindig jobban jártatok
2012. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!