Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el? /bővebben...

Hogyan fogadjam el? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Hogy tudnám elfogadni apósom új párját?Igazábol majd most találkozunk elösször,de nekem nem jön be a nő,nehezen fogadok el valakit.De már startba hazudik az éveivel kapcs,min.10 évvel fiatalabbnak adja ki magát...

Szóval sztem egy "olyan"nőci és sajnálnám ha kifosztaná

apósomat.Ilyenkor mit lehet tenni?Mosolyogva nézni ahogyan az a nő befészkeli magát anyósom helyére akinek még nincs egy éve hogy meghalt?Tanácsokat kérnék,most tényleg szükségem lenne rá....


2010. ápr. 29. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha most találkoztok először miért alkotsz róla véleményt? És honnan tudod, hogy hazudik? Szép dolog, hogy megakarod apósodat védeni, de Szerint nincs beleszólásod ebbe! Ha apósod úgy érzi, hogy már bele tud vágni új kapcsolatba, akkor miért akarod elvenni tőle? Az, hogy meghalt a felesége egy nagyon szörnyű dolog, de ettől még nem áll meg az élet! Nem kell ezentúl bezárkózva, egyedül élnie!
2010. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Hogy tudnád elfogadni? Például,hogy alapból nem úgy állsz hozzá,hogy utálod.Elöbb legalább találkozz vele,aztán meglátod,hogy milyen ember.Sok nő szereti letagadni a korát,nehéz elfogadni az idő múlását és jó érzés,ha az embert 10 évvel fiatalabbnak nézik,ez még nem ok,hogy utáld.

Az szomorú,hogy még nincs egy éve,hogy meghalt a felesége,de sok férfi van,aki képtelen egyedül hosszútávon élni.Kell köré a női gondoskodás és a magánynál nincs rosszabb.Ha úgy látod,hogy az apósod boldog,akkor örülj neki,annyira rövid az élet minek kényszerítenétek,hogy évekig gyászoljon,amikor az nem külsőségekben rejlik,a szíve mélyén attól gyászolhat,hogy szeretne társat maga mellé,akivel hátralévő éveit leélheti.

Nyilván féltitek,de ne marjátok el mellőle ezt a nőt,amig meg nem ismeritek,ki tudja,jó viszony is kialakulhat,adj esélyt!

2010. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a nőnek szemben mosolyogj, és légy résen!
2010. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha apósod ezt a nőt választotta,akkor egészségére! Ha a nő apránként "bekebelezi" akkor Te hiába szólsz,nem fog Rád hallgatni apósod!

Jobb,ha a képébe vigyorogsz és kivárod a végét!

2010. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen,igazatok van vigyorgok és figyelek...

Én tényleg azt kívánom az apósnak,hogy boldog legyen,de....

Megismerkedtünk a nővel.Sokat beszél első nap elmesélte az egész családi tragédiáját.Talán,hogy sajnáljuk?

Vagy ennyire nyitott?

2010. máj. 4. 00:14
 6/13 anonim ***** válasza:

04-29 23:18


Sok nő szereti letagadni a korát,nehéz elfogadni az idő múlását és jó érzés,ha az embert 10 évvel fiatalabbnak nézik,ez még nem ok,hogy utáld.


Már megbocsáss,de egy ilyen helyzetben,amikor bekerül a családba valaki nem hinném,hogy korrekt dolog hazudni az évei számát illetően! Dugdosni fogja a személyes iratait?

Hazugságban fog élni?

Ez a nő nem korrekt és nem kizárt,hogy valamire hajt!


Kedves kérdező!


A párod mit szól az új mamához?

2010. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Jobb,ha a képébe vigyorogsz és kivárod a végét!"


Csak nehogy kedves új mama vigyorogjon a végén a nevére iratott házzal!

2010. máj. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Egyféle képpen tudod elfogadni: minden percben emlékezteted magad arra, hogy az apósod is elfogadott téged.


Amúgy ő felnőtt ember, magáért tartozik felelősségel, mint ahogy te is magadért, az ő dolga, kivel akar élni, és hagyja-e magát kifosztani stb.

Lehet, hogy neked lesz igazad, de addig is szerintem inkább örülni kéne, hogy az após nem depressziósan fekszik egész nap, hanem szeretne még boldogan élni. Az ő érdekeit ez szolgálja jobban, nem a kesergés, és ha igazán jó akarnál neki, akkor ennek drukkolnál. Szomorú dolog, hogy az anyósod meghalt, de ezen nem változtat semmi, a végtelen gyász sem. Az apósod viszont még él, és nagyon nem mindegy, hogy hogyan: boldogan egy társsal, vagy szomorúan és magányosan.


Vagy azért aggódsz, nehogy kevesebbet örököljetek?

2010. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 09:16-os!

Az első sorod igen szíven ütött és van benne igazszág!

Szóval én amikor összejöttem a férjemmel apósom nagyon örült neki,anyós hát ő...egyszem fia,jött egy új lány,aki elviszi a kicsi fiát.

Egy alkalommal összevesztünk a pasimmal/akkor még nem volt férjem/az anyós bejött a szobába és elkezdett kiabálni velem,h mit képzelek én.../azt mondtam rájuk,hogy lusták/

És akkor sok ideig nem szóltak hozzám a párom szülei kiakartak utálni,a férjemet leakarták beszélni,hogy ELVEGYEN ENGEM FELESÉGÜL,MERT ELRONTJA AZ ÉLETÉT!!!!

Persze a férjem másképp döntött a házasságunk jó 2 kicsi gyerkőccel.

Lehet ez a tudat alatti bosszú,hogy ők anno hogy viselkedtek velem?

Nem tudom,van benne valami...

Az örökség pedig a fiát illeti meg és nem egy idegen nőt!

2010. máj. 6. 12:15
 10/13 A kérdező kommentje:

06:17-ES!

Hát pont azt nem szeretnénk,hogy az új mama

vigyorogjon a kezében a házzal!

Hisz azt a házat anyós és após épitették fel puszta kézzel a 40 fokos melegben.

2010. máj. 6. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!