Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Maradjak v menjek?

Mit tegyek? Maradjak v menjek?

Figyelt kérdés
6éve élünk együtt. tegnap este lmentem a barátnőimmel bulizni egyet, a párom kifejezett tiltása ellenére. hajnalban, amikor hazaértem, nekem esett és megvert.azóta bocsánatot kért és könyörög. igaz ivott is, én is "kihúztam a gyufát", de ez mentség lehet? mit csináljak???
2010. ápr. 29. 12:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Vedd meg a Nők Lapja újság tegnapi számát és olvasd el a 62. oldalon kezdődő cikket.
2010. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

MENJÉL!!!

Az én exem "csak" leordította a fejemet, széttépte mérgében a rejtvényújságomat (a keze ügyébe ez került) - mindezt semmiség miatt, már ezek után kiadtam az útját azzal, hogy velem sem a szüleim, sem senki más nem üvöltözött, nem fenyegetett meg soha, ezt ő sem teheti meg, tehát csomagolja a cuccait és menjen ahová akar. Nem emelt kezet rám, ezt meg sem tehette.

Egy p@r@szt pasas sem ér annyit, hogy akár ordibáljon, nemhogy kezet emeljen egy nőre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

2010. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Meddig szólhat bele valaki a másik életébe? nekem eddig fel sem tűnt, hogy mennyire irányítottan élek. A régi barátok eltűntek, újak nincsenek, oda megyünk ahová ő mondja, azt csináljuk amit ő akar. Kis túlzással az öltözködésembe is beleszól. Nekem csak otthon lehet kivánságom, ezt szertnék, azt szeretnék-ezeket viszont mindig teljesíti. A barátaimról csak negatívan szól, senki nem elég jó hozzám, ráadásul most "bizonyítva" látja az igazát, hogy rossz útra viszenek csak
2010. ápr. 29. 13:39
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott, ne is gondolkodj! A "kedvesed" egy oltári nagy vadállat! Az biztos, hogy nem normális. Mi az, hogy nem lehetnek barátaid, és nem mehetsz el bulizni? És kit érdekel, hogy ivott? Megverni egy nőt?! Ez egy elmebeteg. Azonnal kérj segítséget! Soha, de soha ne hagyd, senkinek, hogy bántalmazzon, akár lelkileg is! Bántalmazott nők segélyvonala: 06-80-505-101.
2010. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A nők elleni erőszak az ENSZ meghatározása szerint:


"A nők elleni erőszak bármely olyan, a nőket nemük miatt érő erőszakos tett, mely testi, szexuális vagy lelki sérülést okoz vagy okozhat nőknek, beleértve az effajta tettekkel való fenyegetést, valamint a kényszerítést és a szabadságtól való önkényes megfosztást, történjen az a közéletben vagy a magánszférában.


Beleértendő, de nem korlátozandó a testi, szexuális és lelki erőszakra, melyet az áldozat a családon belül szenved el, ide értve a bántalmazást, a lánygyermekkel való szexuális visszaélést, [...] a házasságon belüli nemi erőszakot [...]"

2010. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az is kétséges, hogy tiltani joga van-e. Végül is nem a gyereke vagy.
2010. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy kutyának több szabadságot ad a gazdája.
2010. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azért kidobnák egy pasit,ha megmondaná mit tehetek és mit nem. Véleménye lehet,de nem engedném,hogy bármitől is tiltson! Én sem tiltok meg semmit a páromnak és neki sem engedném meg (bár szerencsére ez fel sem merül nálunk).

Na de hogy még ezek után meg is ver? azért ez több a soknál.


Már sokan leirták előttem : az ilyen "férfi" (bár én még embernek se nagyon nevezném) nem érdemli meg,hogy szenvedj miatta - akármennyi pénze is van. Azt hiszem erre mondják,hogy pénzen nem lehet mindent megvenni....


Én inkább élnék egy odúban száraz kenyéren,mint állandó lelki és testi terrorban.

2010. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És ha megunna, nem lenne hová menned, mert minden utat elzárt előtted. Ki van ez találva.
2010. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!