Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Maradjak v menjek?

Mit tegyek? Maradjak v menjek?

Figyelt kérdés
6éve élünk együtt. tegnap este lmentem a barátnőimmel bulizni egyet, a párom kifejezett tiltása ellenére. hajnalban, amikor hazaértem, nekem esett és megvert.azóta bocsánatot kért és könyörög. igaz ivott is, én is "kihúztam a gyufát", de ez mentség lehet? mit csináljak???
2010. ápr. 29. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A te életed, a te döntésed. Ahogy elmentél bulizni,bizonyítottad,hogy tudsz dönteni egyedül,képes vagy a saját fejed után menni. Az téged nem fog segíteni,hogy perceken belül itt lehordják a pasit.. Gondold végig,mit akarsz.
2010. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán, mi az hogy megtiltja? Nagylány vagy, oda mész ahova akarsz. És még meg is vert?

Sztem menj orvoshoz, kérj látleletet és jelentsd fel. Az meg, hogy hagyd ott sztem nem kérdés.

2010. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ez igaz, de az elmúlt időkben komolyan elgondolkodtam a barátnőim szavain is. Hogy aranykalitkában élek. Nincsenek mellettem barátok, nem mehetek sehova, nem tehetem azt amit akarok. A tegnapi történet is az ő felbújtásukra történt meg. Magamtól nem lett volna hozzá merszem. Az anyagiakban nyugodt jövő megér ennyit? Vagy inkább küzdjek a megélhetésért énis, de nyugodtan jöhessek-mehessek? ez az igazi dilemmám
2010. ápr. 29. 13:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek után még gondolkozol, hogy mi lenne a helyes megoldás akkor ne haragudj, de nem tudok mit mondani. Olyan "vétek" nincsen, ami egy férfit arra kötelez, hogy megverje a párját. Ha egyszer megtette, később is meg fogja tenni, meg igazándiból mi fenének kell abból ügyet csinálni, hogy te néha elmész bulizni? Engedély kell rá, hogy akkor ne legyen ez? Ez így vicces. És az mentség hogy ivott? Ki a jó büdös fenét érdekel. Nem, mindent baromira könnyű a piára fogni, és ugye van az a mondás, hogy részegen mindenki "őszinte", ezzel ki is mutatta a foga fehérjét.

Én részemről már rég kidobtam volna, abban a pillanatban, amikor kezet emelt rám, megvert. Ja és a verés előtt még neked is esett. Nincs min gondolkodni. Leszarnám, hogy sír, így akar magához láncolni ezek után.

2010. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha neked az anyagiakban nyugodt jövő megéri, akkor gratula (nem akarlak megbántani). Egyébként meg ki tudja, hogy amúgy is mi lenne évekkel később, ha talán szétmentek. De ha te pénzért elviseled hogy verjenek a te dolgod, és nem lehet a másik lábán állni, ha felnőtt ember vagy, akkor meg ideje lenne, hogy a saját lábadra állj.
2010. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
inkább zsíros kenyeret eszek mindennap, minthogy terrorban tartsanak.
2010. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
magyarul: a fickó eltart, neked nincs önálló bevételed, ezért cserébe nem lehetnek barátaid és nem mehetsz engedély nélkül sehova, ha valami nem tetszik, akkor megver....hmmm...
2010. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy itt mi mit tanácsolunk neked.

Megszoktad a kényelmet és azt, hogy nem éled a saját életed. Nem hiszem, hogy fogsz változtatni,hacsak nem kerül egy másik pasi az utadba, aki fenyitja a szemed.

Ja, ez sajnos tapasztalat.

2010. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy kicsit úgy jön le h te a pénzért anyagi jólétért elviseled h verjenek????Véleményem szerint nem ez már nem fér bele.Ha egyszer megtette megteszi máskor is és akkor már pia sem kell hozzá.Te tudod te életed....
2010. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

hmmmmmm. azt hiszem igazad van....bár szerelemnek kezdődött, de mostanra kinőttük ezt. lassan csak a helyesen idomított maradt.

köszi a megerősítést, at hiszem ideje felhívnom anyukámat

2010. ápr. 29. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!