Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett baj 5év házasság...

Miért lett baj 5év házasság után hogy cigány vagyok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 11:19
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu kérdés? Szerintem ha valamit nem tudsz pontosan nem kéne ilyeneket írnod.
2010. ápr. 29. 12:17
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
Fuu de nem szeretem az ilyen embereket. nincs jogom ilyeneket mondania férjedre, mivel nem ismerem, de bunk...ságra vall, amiket mondott neked. Meg az is furcsa, hogy eddig nem zavarta a származásod?Mert nem az a cigány aki annak születik, hanem aki úgy is viselkedik.Próbálj vele beszélni, hogy ez neked fáj,meg, hogy nem tudsz hova menni, mert ott a kicsi.És igenis jár az 2-3 év neked.Ha meg nem érti meg, és továbbra is ilyen, akkor...Kívülállóak nem tudnak segíteni? Anyós, testvérek, sógor, sógornő?
2010. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is kamu. A Jobbik egyáltalán nem mondd ilyet, hogy "Magyar vagyok, és büszke vagyok rá". Utána kellene nézni. Ez a felirat legtöbbször pólókon szerepel..

Ha mégsem lenne kamu, nem lehet, hogy összevesztetek vmin, és dühös, v valami?

2010. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
61%

"És igenis jár az 2-3 év neked"


Más orzságban pár hét van és élnek.

2010. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy a jobbik mondta, ha nem a férjem.
2010. ápr. 29. 12:32
 26/35 anonim ***** válasza:
82%

szeintem, ha a férjednek az az elmélete, hogy a romák nem dolgoznak, akkor ő micsoda?Képes lenne elviselni, hogy te tartsd el?És ha a párja nem roma lenne és nem dolgozna, akkor az nem lenne baj, mert magyar?Te ugyan úgy magyar vagy, mert itt születtél, a személyiigazolványod magyar, magyar az állampolgárságod stb...

ha megnézzül, akkor az aki roma és bűnöző az azért bűnöző, mert lop, talán egy-két kivétel van, aki nem azért ül.

De a magyar miért van börtönbe???Mert pedofil, mert kinyírja a családját, mert kislányopkat erőszakol meg és öl meg.Magyarban van éppen olyan patkány, is és van éppen olyan tisztességes is, mint a cigányban.

Csak a Magyar nemzet az aki ilyen fajgyűlölő


Pont láttam a minap, hogy az egyik roma családból az utcában, kiállta a nő és elkezdte keresni a gyerekét, ebédidő volt és a gyerek még az iskolában volt gyermekprogramon és nem evett aznap még semmit(ez egy vasárnapi nap volt)A magyar asszonynak a gyerekei meg egész nap csavarognak étlen szomjan és a szülők meg otthon részegeskednek és nem törődnek a gyerekeikkel.Akkor most ki az anya?

Én azt mondom ne szégyeld a származásod és örülj, hogy egy ilyen embertől megszabadulsz.Ebben a faluban, ahol én élek , nem sok, de van pár család, ahol az a felállás, hpogy az egyik szülő a roma, és seniki ki nem nézi őket, mert mindegyik szépen neveli a gyerekeit, tiszták és dolgoznak, míg a magyar férfiak meg otthon tespednek az asszony meg dolgozik.

2010. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt a "kenjünk mindent a Jobbikra, mert antiszemita meg cigányellenes." Ezt a sajtó tömi mindenkinek a fejébe. (Az, hogy kimondja, "cigánybűnözés" nem azt jelenti, hogy cigányellenes, hanem megfogalmaz egy bizonyos problémát. Akik olyan városokban élnek, ahol sok a cigány, az érti, mire gondolok!) Magára a konkrét problémára utalva: lehet, hogy a férjednek nem belőled van elege, hanem a környezetében tapasztalt dolgok miatt, és általánosít. Ez viszont már tényleg undorító. Ha ismer téged, és eddig nem volt veled problémája, akkor mit izgatja a többi?? Nem hogy azt mondaná, "én büszke vagyok a feleségemre, mert lehet, hogy cigány, de milyen rendes, milyen szép, milyen jól neveli a gyermekünket", stb. Egyébként nekem is úgy tűnik, hogy annyi van a dolog mögött, hogy nem akar dolgozni. Minden más, tisztességes férfi arra törekszik, hogy ő tartsa el a feleségét!
2010. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de a "kedves" férjed nem volt tudatában a babavállalásnál azzal, hogy te otthon leszel 2-3 évig a gyerekkel? Akkor ez nem zavarta? A nem cigány anyukák többsége is otthon marad ennyi időre, ennek semmi köze ahhoz, hogy te cigány vagy. Szerintem a férjed egyszerűen csak kötekedni akar, és másba nem tud belekötni. Jó nagy bunkó lehet.
2010. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés szerintem. Ha nem akkor bocsi.

Próbáld vele megbeszélni, kérdezd meg miért mondta ezt és bántja e őt h cigány vagy. Ha igen hagyd ott a fenébe nem érdemes vele tovább szharakodnod később csak a baj lesz belőle.

Kedves 12:37 : te is kezdesz átesni a ló túlsó oldalára. Lehetne sokat vitázni erről melyik nép a nagyobb sóher de nem érdemes... Aki 1 szemét ember annak ne járjon segély aki pedig értelmes és nem piára meg k*rvára költi a pénzét annak meg járjon valami értelmes munkáért cserébe.

Szerintem

2010. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

kedves 12:46-os.

Én nem hoztam fel a segélyt, hogy ki kapja meg ki nem.teljes mértékben igazad van mindenben.Én nem vagyok roma származású, mégis mindenhol azt látom, hogy hogy ócsárólják őket, holott nem mindenki olyan, mint amilyennek leírják mások, és általánosítanak, hogy mert cigányok!Ha a magyar csinálja ezt, akkor miért nem mondják többesszámban őket?Én nem értek a politikához, és nem is érdekel egy párt sem, azt csinálnak amit akarnak.

teljesen mindegy melyik nép, mindegyikben van sóher, én csak az életből merítettem, mert ahol én lakom, mást sem látok, csak azt, hogy a roma ember dolgozik, a magyar viszont nem.hogy mit kap és mit nem , az engem nem érdekel.Van itt olyan roma asszony az utcában, aki egyedül él és neveli az egyszem gyermekét, dolgozó anya és a 90 ezer ft-jából nem tud megélni, mert a Magyar férje olyan adósságot hagyott rá, hogy ihajj!És a magyar férj, pont azért hagyta el a nőt 20 év után, mert ő csak egy cigány.

2010. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!