Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett baj 5év házasság...

Miért lett baj 5év házasság után hogy cigány vagyok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 11:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
fejtsd ki
2010. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
A párodnak lett baj, vagy a családjának? Miben nyilvánul meg?
2010. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
mert most ez egy jó indok arra, hogy váljon, mivel talált mást
2010. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Kevés az információ, de gondolom a párodnak gondot jelent 5 év után, hogy cigány vagy. Eddig nem vette észre, vagy mi?

Lehet hogy kívülálló személyek nyomására változott meg a véleménye. Vagy elmúlt a szerelem. De én ezt nem értem, ha eddig nem volt baj, akkor most mi baja hirtelen?

Te is tudod, hogy sok ember általánosít és egy kalap alá vesz benneteket, pedig én is tudom (mert vannak cigány ismerőseim) hogy nem mindenki olyan, ahogy sokan leírják őket. Magyarok között is van olyan aki lop. Mindegy.

Ezt beszéld meg vele. Én arra tudok gondolni, hogy valaki tele beszélte a fejét mindennel.

2010. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A férjemnek lett baja engem okol mindenért, azt mondja azért nem állunk olyan jól anyagilag mert én cigány vagyok és csak gyedet kapok és nem dolgozom, de 2éves a kislányunk, a bölcsiben nincs hely és az a baja hogy ő neki kell elmenni dolgozni már 3éve , és azt vágja fejemhez ha nem cigány lennék jobb lenne:( nagyon rossz érzés, de hova rakjam a picit,hogy be bizonyítsam neki, hogy téved.
2010. ápr. 29. 11:32
 6/35 anonim ***** válasza:
44%

ne rakd sehová,hanem hagyd ott a köcsög férjed.mekkora állat, lehet a jobbik őt is megfertőzte?b@ssza meg,undorító:@

nem füllik a foga a munkához ugye?hát pusztuljon bele.nem kell visszamenned,3 év jár otthon maradj ott.nem kell ezért bölcsibe adni ha eddig sem így gondoltad.ne haragudj de undi férjed van,szerintem vagy jobbikos lett(vagy hatott rá), vagy lusta vagy vaj van a füle mögött...akkor szokták a nőt csesztetni(tapasztalat)

2010. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem valaki tett neked megjegyzést lehet rólad, és azóta ilyen ideges, és rosszul esik neki inkább az a diszkrimináció, amibe csöppentetek..fáj, hogy nincs pénzteke..ilyenkor az ember mond olyan dolgokat amiket nem gondol komolyan.
2010. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23%
Átmosták az agyát a Jobbikosok. Ma divat szidni a cigányokat,és szégyen velük együttélni.A pároddal kellene nagyon határozottan beszélned.
2010. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt vettem észre, hogy más lett nagyon cigány ellenes lett meg is kérdeztem tőle , hogy mi ez nagy változás, talán át állt a jobbikhoz, A válasz: "Én magyar vagyok és büszke vagyok rá de te nem vagy az".Azt nem tudom, hogy lenen valakije, azt mondja nagyon szeret csak ne lennék cigány, másik szavában meg azt mondja pont ezt tetszett meg neki bennem.Teljesen össze zavart.
2010. ápr. 29. 11:44
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
Hosszú kapcsolatokban az emberek kiismerik egymást, nem csak azt, hogy mit szeret a másik, hanem azt is, hogy mire a legérzékenyebb és mi esik neki a legrosszabbul. Egy veszekedés alkalmával, mikor az ember nagyon mérges sokszor fájdalmat akar okozni a másiknak. És kinek mi az érzékeny pontja: valakinek, az, hogy kövér...valakinek a származása...másnak a szülei. Nem valószínűbb az, hogy ezzel akart megbántani, mert épp veszekedtetek...mint az, hogy 5 év után zavarja, hogy cigány származású vagy? A szüleim is mindig ezt csinálják...azt vágják egymás fejéhez ami a legjobban fáj a másiknak. És már ismerik egymást...tehát tudják mi az.
2010. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!