Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a táskámba, ami...

Mit tegyek a táskámba, ami leszoktatja a belenyúlásról?

Figyelt kérdés
Egérfogót? :) Arra gondoltam, vmit beleteszek a táskámba, ami elijeszti a páromat, mert 3 év alatt se tudtam leszoktatni arról, hogy belenyúljon! Rettenetesen idegesít, ráadásul még pénzt is vesz ki, nem kis összegeket, szó nélkül! Nem lehet vele beszélni! Más hibája nincs az embernek, tehát nem szeretném szidi és azt se, hogy mások értékeljék, hogy ő milyen, hanem tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy MIT TEGYEK A TÁSKÁMBA? :)
2010. ápr. 29. 10:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretném dugdosni előle a pénzt. Elvégre mire való a táska meg a pénztárca?
2010. ápr. 30. 08:19
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor ne szeressed dugdosni. Ha matat a táskádban kiveszi a pénzed, tudja, hogy ez téged irritál, akkor nem szeretném meg nem szeretném kérdése a dolog. Mindenesetre ez engem elgondolkodtatna, úgy érezném magam, mint egy hülye kamasz gyerek anyja, akitől a gyerek nem mer piára kérni pénzt inkább lopkod..
2010. máj. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

vegyél műtaknyot

mindenről lejön amihez hozzáér 500 ft-ból megvan

és végül de nem utsóó sorban még undi iss

https://www.youtube.com/watch?v=UWFCE4JjxEo

nekem is van

2014. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező:! Miért nem tettél valami jó nagy arcba robbanós bombát anno a táskádba bár tudom kilenc éves kérdés na de...Ami meg a 13-.válaszlót illeti én mát csak azért is jó nagy kilógó szemekkel bámultam volna azt a monitort, és nem érdekelt volna a hisztije legfeljebb ilyedtemben lehet, hogy én meg a fejébe húztam volna azt a monitort az biztos.
2019. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!