Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a táskámba, ami...

Mit tegyek a táskámba, ami leszoktatja a belenyúlásról?

Figyelt kérdés
Egérfogót? :) Arra gondoltam, vmit beleteszek a táskámba, ami elijeszti a páromat, mert 3 év alatt se tudtam leszoktatni arról, hogy belenyúljon! Rettenetesen idegesít, ráadásul még pénzt is vesz ki, nem kis összegeket, szó nélkül! Nem lehet vele beszélni! Más hibája nincs az embernek, tehát nem szeretném szidi és azt se, hogy mások értékeljék, hogy ő milyen, hanem tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy MIT TEGYEK A TÁSKÁMBA? :)
2010. ápr. 29. 10:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

hogy idézzem a viccet:


- Képzeld! tegnap olvastam egy cikket hogy válóok az, ha a párod turkál a kabátod zsebébe

- És?

- Kivágtam a cikket és beletettem a kabátom zsebébe...


a nem nyertes kártyás igen ötletes:) tényleg ez jó ötlet:D

2010. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
csalán. :D
2010. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Számzárat. Egyébként, mikor legközelebb észreveszed, max. ne beszélj vele, hanem csapj egy rohadt nagy hiszti! Én akkor csaptam egyet, mikor már sokadszor bámulta a monitort, mikor írtam valamit, és engem ez irritál, de míg csak megbeszéltem nem fogta fel. Na utoljára üvöltöztem egy sort, és azóta még a látszatát is kerüli...
2010. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A csalán meg a taknyos zsepi se rossz, de a Most nem nyert, az nagyon jó. :) Jókat nevettem. :) Hisztit hiába csapok, az nem ér semmit (megtettem). Nem az a tipus, akinél hisztivel el lehet érni bármit is. Nem akarom előle dugdosni a pénzt!!!
2010. ápr. 29. 11:17
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordj készpénzt, csak a bankkártyádat és igeeeen, a cetli jó ötlet! :D:D:D
2010. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadó vagyok. Mi enne, ha kipakolnád az egész táskád tartalmát és elraknád valahova, hol nem nyúlkál. Biztos meglepődne:D
2010. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
szögek, lemezcsavarok, fűrészlap, durva esetben törött üveg.
2010. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
csalán is remek ötlet! :D
2010. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Bolondságok, vicces dolgok boltjában lehet kapni olyan eszközt, amit ha megfog, megrázza. Nem erősen, de csípősen. Ha tudsz, szerezz be többet is, és rakd a táskádba, de csak akkor, mikor otthon vagy. Ha ez nem válik be, jöhet az egérfogó.
2010. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

"MIT TEGYEK A TÁSKÁMBA?"

k. egyszerű, mit NE tegyél a táskádba. Mondjuk...őő buxát, pénzt. És kész. Nem tudod a zsebedbe eltenni, vagy máshova? Ilyen egyszerű. Nem kell túlvariálni.

2010. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!