Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántott, de beteg. Hogyan...

Megbántott, de beteg. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja nagyon megbántott, ez már 2 éve történt körülbelül. Elég dúrva dolgokat mondott rólam, a volt barátnőket viszont éltette. A lány és ő lejárató kampányt indítottak ellenem, a rokonokat felhívták, hogy ilyen -olyan vagyok ne engedjenek be stb... Ezek azért történtek, mert ők nagyon irányították a páromat minden hétvégén haza kellett utazni, beszámolni mindenről, őket kellett elsőhelyre tenni vagy balhé volt, sokáig nem szóltam hogy háttérben vagyok aztán egyszer kibukott és ez lett a vége... viszont most kiderült, hogy az anyukájának mellrákja van. Tőlünk nem messze van a kórház ahova menni fog. Hogy viselkedjek vele? Nagyon megbántott és elfelejteni nem tudom, szóval jópofizni meg puszi -puszi ilyenek nekem nem mennek...meg nem is akarok kétszínű lenni, mégis hogy kell iylenkor viselkedni?
2010. ápr. 29. 09:50
1 2
 11/13 anonim válasza:

én majdnem ugyan abban a cipőben vagyok mint, te csak nekem nem fekszik a kórházban az anyós3após.engem is elkezdtek ócsárolni,és akkor bukott ki a bili amikor a családomat is kirugatták a munkahelyükről..

sajnos én sem tudom mit kellene tenni ilyenkor ,az lehet jó válasz volt ,hogy menj és tedd meg az első lépést a sok év után-ez nagyon nehéz lesz gondolom, mert vérig vagy sértve,de a párod szemében ez biztosan jó pont lesz.ha meg nincs ott a párod akkor meg ugyanúgy utálhatod az anyóst ahogy eddig.

2010. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy van képük odamwnni hozzátok???

Azért ez mindent elmond.

Nem kell jópofiznod velük, szó szerint tűrd meg őket.

Attól, hogy beteg, még nem lett jobb ember. És a mellrákba ma már nagyon ritkán halnak bele, szóval ne a halálos beteget lásd benne, hanem az EMBERT. Azt meg tudod, hogy emberileg milyen... No, most is pont ugyanolyan.

2010. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok.. görcsbe van a gyomrom reggel óta. Este érkezik. Én is azt mondtam, hogy nem akarok bántani senkit, de a mellrák még a sokk közül egy jobb eset, de erre lelettem hurrogva, hogy áttétes, mert mind a 2 mellében van meg a kezén is állítólag. Hozzáteszem, hogy az én nagymamám nagyon szeretett engem is és a páromat is, ő pár éve meghalt hasnyálmirigy daganatban még csak részvétet sem nyílvánítottak, sőt a párom még a temetésre se akar eljönni, mondván, hogy az én rokonom, pedig őt soha nem bántotta a nagymamám sőt... Most meg nekem patyolatra kell takarítanom a lakást, mert megleszek szólva ( jó nem vagyunk szutykosak, de hétközben nem sok időm van, mert sokat dolgozom, így hétvére marad a porszívózás, portőrlés, fertőtlenítések stb..), meg főzzek finomat meg stb, hozzáteszem a főzést szívesen csinálom, mert nagyon szertek főzni, de nem terveztem be mára, hogy nagy kaját csinálok. Ja és ma jön és ma szóltak, hogy jön. Nem is tudtam előre... Ne haragudjatok nem panaszkodni akartam, csak úgy érzem nem én irányítom az életemet...
2010. ápr. 29. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!