Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek amikor a párom "beteg"?

Figyelt kérdés
Már 1 éve és 2 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, de még mindig nem tudom kezelni azokat a napokat, amikor menstruál. Sokkal érzékenyebb, és minden kis apróságon felszívja magát, megsértődik. Olyan apróságon veszünk össze. Mit tegyek?
2011. márc. 17. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikulásor jobb elkerülni a csajt, ha ezt várja, vagy nagyon sokat vele lenni, de akkor viszont nagyon figyelj arra hogy mit teszel, mondasz..
2011. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minimális odafigyeléssel, törődéssel és megértéssel elkerülhető a konfliktus. ennyit neked is ki kellene bírnod
2011. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
wááá feldühítettél. akk lehet a barátom se bírja ha menstruálok? én is elég hisztis vagyok. most is megvan xd
2011. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyankor menj el a haverokkal sörtúrára pár napra.
2011. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Értelmes nő képes uralkodni magán. Ha valaki hisztis pitsa, az olyankor is az, ha nincs meg neki. Ez nem írható a menstruáció számlájára, a hiszti az önfegyelem hiánya, jellemhiba. Mellesleg a menstruáció nem "betegség".


25 N

2011. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. A menstruáció nem betegség. Ha ez a "betegsége" nem lenne a nőknek, nem tudnának gyereket szülni, érdekes lenne. Valóban, a hisztis nő nem tud uralkodni magán. Ne te erőltesd magad, hanem ő figyeljen oda hogy nem kell kiborítani mindenkit a környezetében csak azért mert menstruál. Minél alázatosabban viselkedsz ilyenkor vele, annál többet fog megengedni magának ebben az időben, a menstruációra fogva. Olyan mint a gyerekek, próbálgatják a határokat, és addig mennek el amíg engedik őket. Ha sokat engednek, akkor kibirhatatlanok lesznek. Próbáld ki hogy nem nyelsz le mindent, hanem közlöd vele szépen hogy emberelje meg magát, mert minden nő menstruál, de jól is néznénk ki ha mindenki hisztigép lenne akkor( meg máskor). 37/nő
2011. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéljétek ezt meg.

BARÁTNŐD felöl: Kérd meg a barátnődet, hogy amikor megvan neki és úgy gondolja, hogy sértőt mondtál vagy tettél számoljon el 10-ig, 20-ig és gondolja át, hogy valóban sértő-e felé nézve.

Tefelőled: Ilyenkor mi nők igen valamivel érzékenyebbek vagyunk, fáradtabbak, főleg mivel egyes nőknél erős görcsökkel jár. Nálam pl, csak egyfajta gyógyszer használ. Ilyenkor próbálj meg félreérthetetlenül és úgy beszélni viselkedni, hogy érezze Te nem akarod megbántani.

Na szóal az lenne a legjobb, ha ilyenkor mind a ketten toleránsabbak vagytok és szerintem közös "munkával" megoldható, hogy azokon a napokon is mindenki jól éreze magát. Legalábbis nálunk így működik.

22/N

2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy masszázs sokat segít.
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is botrányos vagyok azokon a napokon. Hiába beszéljük meg később normálisan, hogy olyankor vegyek vissza magamból, amikor ismét megjön egyszerűen elvesztem a fejem. Nem tudom kontrollálni a kitöréseimet. A párom már megtanulta, hogy ilyenkor sokkal megértőbbnek és türelmesebbnek kell velem lennie. Ennek hála én is könnyebben viselem a dolgot és így elmaradnak az összeveszések!
2011. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
a nők amúgyis hisztis luvnyák, nem menstruációhoz van kötve...
2011. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!