Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántott, de beteg. Hogyan...

Megbántott, de beteg. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja nagyon megbántott, ez már 2 éve történt körülbelül. Elég dúrva dolgokat mondott rólam, a volt barátnőket viszont éltette. A lány és ő lejárató kampányt indítottak ellenem, a rokonokat felhívták, hogy ilyen -olyan vagyok ne engedjenek be stb... Ezek azért történtek, mert ők nagyon irányították a páromat minden hétvégén haza kellett utazni, beszámolni mindenről, őket kellett elsőhelyre tenni vagy balhé volt, sokáig nem szóltam hogy háttérben vagyok aztán egyszer kibukott és ez lett a vége... viszont most kiderült, hogy az anyukájának mellrákja van. Tőlünk nem messze van a kórház ahova menni fog. Hogy viselkedjek vele? Nagyon megbántott és elfelejteni nem tudom, szóval jópofizni meg puszi -puszi ilyenek nekem nem mennek...meg nem is akarok kétszínű lenni, mégis hogy kell iylenkor viselkedni?
2010. ápr. 29. 09:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat: a lánya és ő.- így helyes. Ja és 2 éve nem is beszélünk.
2010. ápr. 29. 09:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem beszéltetek lehet, csak "könyör adományként" veszi,ha most elkezdesz vele foglalkozni, de az is lehet,hogy nagyon örülne neki...

Nem lehet belelátni a fejébe.

2010. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem lett volna gond, csak kórházba menetel előtt és után nálunk lesz ő is és a lánya pedig egész idő alatt nálunk lesz amíg kórházba van a anyukája. Szóval kénytelenek leszün kapcsolatba lépni...
2010. ápr. 29. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én: van a párod+ van a párod édesanyja+ annak a "lánya".

Most akit te "lánynak" hivsz, az a párod testvére akar lenni?

Mind1..nem is érdekel.

A lényeg!!!! Sajnos mindig ez van, hogy amikor valami rossz történik, vagy ha valaki meghall akkor mondják csak,hogy "nem is volt olyan rossz ember"..Szóval...menjel hozzá mindenkéép, ne érdekeljen, hogy ő mit gondol!!! Tiszteletből elmész, elmondod, hogy tudd, hogy 2 éve nem beszéltetek, de attól agódtál érte, és sok kitartást kivánj neki!!! És nem kell sokat üljél.

Én elmennék. Azért vagyunk emberek és nem állatok, mivel van egy olyan tulajdonságunk, hogy megtudunk bocsájtani!

2010. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
meghall = meghal
2010. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen van a párom az anyukája meg a lánya = a párom tesója.
2010. ápr. 29. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél úgy, mintha mi sem történt volna, de csakis azért, hogy a te lelkiismereted nyugodt legyen. Anyós pajti meg hátha elgondolkodik rajta, hogy miért is bántott téged. A tesóval ne foglalkozz, ahogy kiolvasom a sorok között a gyerekek viselkedése anyuka véleményétől függ, tehát a tesó sem lesz szenyó, legalábbis remélheted.
2010. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen, kelletlen helyzetben vagy. Csak azt nem értem, hogy akarnak odamenni, amikor eddig csak szószátyároskodtak feletted. Én a 3 lépést megtartanám! Nem kell ajnározni, minek! Nekem az anyósom ilyen utálat, nem is tartom vele a kapcsolatot 3 éve, és akkor sem fogok neki segíteni, ha beteg lesz. Normális voltam vele, ő azt mondta a szemembe nem tud elfogadni, hát én sem egészségében, sem betegségében sem foglalkozom vele. Egyébként abszolút nem vagyok rossz ember, de aki így vélekedik rólam, maradjon magának!
2010. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na dettó ez van nálunk. Én egészen addig tök normális voltam amíg nem hallgattam azt, hogy így a volt barátnők meg úgy, mag felhívogatta őket meg... Úgy lettem nevelve, hogy tiszteljem az idősebbeket akármi van. - akkor keltem ki magamból amikor már a caaládomat is elkezdték áztatni.
2010. ápr. 29. 10:27
 10/13 anonim ***** válasza:
A te lelkiismereted megnyugvásáért menj el...s kész.
2010. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!