Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név egy...

Szerintetek szép név egy kislánynak az hogy Léda?

Figyelt kérdés
Nem értünk sajnos egyet elég sok emberrel, és kezdem azt hinni hogy az én itélőképességemmel van a gond, és nem akarok szegény picurral kiszúrni......... végülis Ő viseli egy életen át.
2010. ápr. 29. 09:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik az Adél és a Léda is. :) Nem kell foglalkozni mások véleményével,mindig lesznek olyanok akiknek ez vagy az nem tetszik. Különben is ez a te döntésed lesz! :)
2010. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
Tuti, hogy Ládának fogják csúfolni. Amúgy van ilyen név, az ismerőseim között is.
2010. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tetszik! :)
2010. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Mária, Etelka, Zsuzsanna manapság már ritkább név mint a Zoé vagy a Titanilla.
2010. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, Teodóra.
2010. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%

Szerintem nagyon szép,de nekem láda eszembe sem jutna,inkább a lédi:)De ha bizonytalan vagy adjál neki egy második nevet is.

Nekem kisfiam lesz,de ha kislány lett volna,akkor Emese Ráchel lett volna.Pedig nem vagyok zsidó,és hidd el nem érdekelt volna ki mit gondol.

2010. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Engem is Adélnak hívnak. :) Nem szeretem, ha Lédának becéznek, kifejezetten kérem, hogy ne tegyék. Egyébként semmi gond a névvel, ezerszer Léda, mint Ajándék meg Málna... Nekem speciel nem a szívem csücske, de teljesen kulturált és ízléses, felnőtt korában sem kell majd szégyenkeznie vele.
2010. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név.
2010. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hét múlva szülök és mi így fogjuk hívni a lányunkat. A beceneve pedig Lédi, ahogy itt írta valaki. Az első lányom Nikoletta, mint én úgyhogy keresni kellett valamit.

Szerintem nagyon szép név. Amúgy mikor engem is kérdeztek, hogy mi lesz a gyerek neve és nem értették akkor mondtam, hogy mint Ady szerelme... egyből mindenki tudta.

2010. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Inkább szerintem A Lídia ami Lidi és Léda is lehet!

Gyönyörű név:)

2010. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!