Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább. Mit tehetnék?

Nem bírom tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy nem bírom az egyetemet tovább ilyen körülmények között. Olyan szegények vagyunk,hogy se fűtés ,se melegvíz.Én közben elköltöztem,de hogy fenntartsam magam rengeteg pénzt igényel amit ilyen nehéz szak mellett lehetetlen csinálni( gyógyszerész). Itthon sokat bántottak rengeteg veszekedés volt azóta minden rosszul megy. Tulajdonképpen nem tudom megfogalmazni,de rettenetesen egyedül vagyok :(
2016. nov. 14. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

diákhitel

diákmunka


Ha egyik sem jó akkor estin vagy levelezőn folytatni az egyetemet, mellette full time munka. Ha ez sem jó akkor egyetemet otthagyni, dolgozni, és ha majd jobb a sorsod újra jelentkezni az egyetemre.

Ha ez sem jó, akkor csak kifogások vannak de tenni akarás nincs.

2016. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész kollégiumba? Olcsó és ott nem leszel sohasem egyedül.
2016. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ösztöndíj? kollégium?

olyan szállás,hogy cserébe gondozol valakit, valamit?

olyan állás, hogy cserébe szállást kapsz?

ifjúságsegítő? családsegítő? egyházi segítségek? stb...


ne add fel, kitartás:)

2016. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tinder? Ha élőben nem mersz ismerkedni a Tinderen nagyszámok törvénye van. Párban máris jobban lehet boldogulni
2016. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dolgozok,nem keveset bár az tény hogy rettenet jól keresek vele. Csak sok,mert senkim és semmim sincs és néha feladnám az egészet. Nem látom az alagút végét.
2016. nov. 14. 23:14
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

1. Tartsd meg a jol fizeto melót es menj estire, ha lehet

2. Ismerkedj. Az egyetemen v bhol vmi baratod csak van gimibol, innen-onnan, akivel ki tudsz mozdulni es ez mar rogton a kovetkezo pontra visz at

3. Kel az aktiv es passziv pihenes tanulas es munka mellett. Ezt a kegkonnyebb kihagyni. De megbosszulja magát. Maganyos, kiegett leszel, ha nincs meg a pihenes, tarsasag, lazitas. Ha nem tudnak a csaladi gondokrol, akkor is segitenek elfeledtetni

2016. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
NE ADD FEL SOHA!
2016. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy nem találsz barátokat az egyetemen?
2016. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ott az egyetemet, mert nagyon nehéz lesz visszamenni. Mindig lesz valami, ami miatt csúsztatni fogsz. Ha otthagyod a sulit, ugyanúgy egyedül leszel, ráadásul otthon megkapod, az ugye megmondtam, hogy nem fog menni-t. Kitartás, lesz ez még így se.

Előttem már írtak lehetőségeket.

2016. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!