Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak soha semminek...

Miért nem tudnak soha semminek örülni? Vagy csak én vásárolok rosszul?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy bármit veszek a nagyszüleimnek,tesómnak,anyukámnak,és nem rég már a barátnőmnek is vettem szülinapjára ajándékot,szóval bármilyen ajándékot veszek nekik,egyszerűen képtelenek neki örülni.Legtöbbször csak bele néznek a szatyorba,és egy de széppel meg egy köszönömmel el is teszik a dolgokat.Eléggé rosszul esik mert én tudom mi az az öröm,mert ha csak egy tábla csokit kapok valakitől,vagy akár csak azt mondja hogy boldog szülinapot,egy óra hosszat hálálkodok,mert szörnyen jól esik hogy gondol rám.És félre ne értsetek,nem kívánom senkitől hogy ujjongjon,csak hogy egy kicsit örüljön.A másik meg az hogy a cuccokat soha nem hordja senki.Pedig mindig olyan stílusuakat veszek,mint amilyet ők szeretnek.És tényleg,mindegy hogy drága könyvet,vagy egy visszafogottabb ajándékot veszek,egyszerűen zéró happy!Remélem hogy meg fogok ismerni olyan embereket az életemben,akik képesek örülni az ilyen dolgoknak.Bocsánat mindenkitől hogy ilyen hosszú lett,de ez nagyon rosszul esik nekem:(
2010. ápr. 27. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk ezt tőlük kéne kérdezned.
2010. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sziaa:)


Aj.. szörnyű érzés lehet:( sajnálom..

Én is ha kapok valamit úgy örülök neki,de félek hogy nem mutatom ki rendesen,és lelkiismeretfurdalásom lesz,pedig örülök az ajándéknak és hordom.. ajj szegényke:( kedves tőled hogy ajándékozol,viszont a rokonaidtól/barátoktól szemét dolog hogy nem tudnak örülni.. volt velem is ilyen hogy látszatörülést csinált,odaadtam neki és ezt mondta: jaj köszi.. ennyi volt:/ és szörnyű.. privátba megadod az msn címed? :)) 14/L

2010. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már,válasz:de nagyon örülünk neki,nem tudom honnan veszed hogy nem?Csak onnan hogy az életbe többet nem veszik elő a dolgokat.
2010. ápr. 27. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én általában örülök azoknak amiket kapok, ám ezt nem tudom kellőképp kimutatni. Csak mondom h "dejó köszii" és ennyi.:D többet nem tudok kimutatni, de tudják h örülök neki... sztm velük is ez a helyzet.

16/L

2010. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom ezt az érzést.

Nem lehet,hogy sokat vársz tőlük?

A nagyszülőkkel elég nehéz.Az én egyik nagymamám pl. a karácsonyi ajándékait bontatlanul vitte haza,és utána pát nap múlva hívott,hogy mennyire tetszik neki a cucc.

2010. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg nemlehet jo erzes, de lehethogy orulnek neki, csak nemtudjak kimutatni. az a csendesebb fajta vagyok, es tenyleg ha kapok valamit, orulliok neki, de nemtudom annyira kimutatni. az az eroltetett mosoly valahogy nemmegy :S de talan jobb, mintha szineszkednek, meg hizelegnek osszevissza... vagyis kinek hogy, de en peldaul nemnagyon szeretem a hizelgest...
2010. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszönöm legjobban a választ,a többieknek pedig lehet hogy igazuk van,csak én akkor is úgy fogom fel,hogy nem örülnek,nagyon furcsának találom.Valószínűleg azért mert beállítottságra teljesen más ember vagyok,mint ők.Sajna nem tehetek róla,de tényleg nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.
2010. ápr. 27. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy tényleg nem vásárolsz valami túl jól. sajnos, én azokhoz tartozom, akik nem tudnak mindennek örülni. értékelem, hogy gondoltak rám, ezt jelképezi a "köszönöm és egy mosoly". de magamban azt gondolom, hogy inkább ne vettek volna semmit. pl.: ha kapok egy parfümöt és nem tetszik az illata, akkor mit kezdjek vele, esetleg wc-spary-nek jó. vagy pl.: a múltkor kaptam egy egész szépségápoló termékcsaládot, amire allergiás vagyok és ezt mindenki tudja. Hát, ennek is hogy örüljek? olyan, mintha nem is kaptam volna. vagy volt már olyan ékszer is (ráadásul ezüst, nem bizsu), nyaklánc, karkötő, fülbevaló, ami nekem nem tetszett, sőt még cikinek is tartottam volna, ha az utcán valakin ilyet látok. ennek sem tudtam örülni! nekem csak anyukám az, aki nagyon-nagyon jól tud ajándékozni, ő mindig tudja minek fogok örülni. pl.: a lakásunkba egy vizforraló, vagy szendvicssütő, vagy sminkek. szóval, csak arra akarok kilyukadni, hogy lehet te nem választasz jól! és most pedig lehet lepontozni! :)
2010. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nemhallottad azt a kozmondast: "ajándék lónak ne nézd a fogát" magyarul annyi, hogy ha kapsz valamit, akkor annak kene orulni, hogy volt olyan figyelmes az illeto, es gondolt rad. nem csak annak, amit kapsz. persze ezt mondom en, aki nemtudja annyira kimutatni, de ennek ellenere tettszik. es talan azeer a valaszert nemleszel lepontozva :)
2010. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!