Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak barátnőmnek?

Mit mondjak barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ma meg volt beszélvve találka 16:00-kor de én meg teljesen elfelejtettem, nem mentem el rá. Mit mondjak neki? Ez éppen egy békülős találka lett volna, mert jelenleg össze vagyok veszve. Teljesen elfelejtettem, nem tudom mitévő legyek! Nem mondhatom el neki, mert akkor végleg elfordúl tőle. ötletek? kérlek :((((((8
2010. ápr. 27. 19:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Osztálytársak voltunk... még gimnáziumban és egyben legjobb barátnők.
2010. ápr. 27. 19:29
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha valahogy feltudod vele venni a kapcsolatot (akár személyesen, akár elektronikus úton), bátran kérj tőle bocsánatot, nyugodtan mondd el az igazat, és azt sem felejtsd el hozzá tenni, hogy sokat jelent neked Ő is, és az Apukád is! /Ha tudja, hogy már nem fiatal, és segédkezni muszáj, akkor meg fogja érteni!!/ Ne beszéld túl magad,abból csak azt fogja levenni, hogy hazudsz neki. Légy korrekt, nyugodt!Ha azt hiszi, hogy "féltél" elmenni a talira, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy "ilyennek ismersz, hogy félek?? -vagy ha türelmetlen, akkor mondd meg neki, hogy lám, még ilyet is gondolsz rólam?! Hidd el venni fogja a lapot, és kitudja: talán még fordulhat a kocka... > Ha nem bocsájt, az csak az önfejűsége miatt van... (Tapasztalat!)

(Írj, h mi volt, szívesen írok)

2010. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy belazasodtal, es veletlenul elaludtal, es rettentoen sajnalod, cserebe legkozelebb az o hazuk elott talalkozzatok
2010. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele. Találkoztunk ma reggel (munka előtt). Minden rendben volt, elmondtam neki, hogy sok volt a teendőm és kiment a fejemből. Teljesen megértett, minden rendben van. Sőt, kibékültünk és pénteken megyünk mozizni. :) Köszönöm a segítségeket!
2010. ápr. 28. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!