Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak barátnőmnek?

Mit mondjak barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ma meg volt beszélvve találka 16:00-kor de én meg teljesen elfelejtettem, nem mentem el rá. Mit mondjak neki? Ez éppen egy békülős találka lett volna, mert jelenleg össze vagyok veszve. Teljesen elfelejtettem, nem tudom mitévő legyek! Nem mondhatom el neki, mert akkor végleg elfordúl tőle. ötletek? kérlek :((((((8
2010. ápr. 27. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Semmit, hagyd őt békén. Szabadítsd meg őt egy magadfajta link pasitól.

Ha szeretnéd és fontos lett volna neked ez a békülős tali, egyáltalán nem felejtetted volna el, egész nap ezt vártad volna.

Tényleg hagy őt. hadd találjon egy normális manuszt.

2010. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2010. ápr. 27. 19:22
 3/14 A kérdező kommentje:
És azért felejtettem el, mert itthon apa befogott és a kertben segédkezdtem, majd meghallottam a TV-ben, hogy 7 óra. És akkor kaptam észhez. És nem tudom mit tegyek. Nem mondhatom el neki az igazat... :(
2010. ápr. 27. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha te a "békülős találkát" elfelejtetted akkor hagyd az egészet. Tudat alatt nem is akarsz vele kibékülni. Ilyet nem felejt el az ember :)
2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

mondd emg neki az igazat, bár azt kihagyhatod h elfelejtetted, de akkor meg biztos mondja h egy smst de tudtál volna írni?

Min vesztetek össze?

2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%

Jellemző női mentalitás. Ha valaki elfelejt elmenni egy találkára, akkor tutira pasi. De persze késni szabad...a nőknek... Hányingerem van az ilyen nőktől, akik ennyire fenn hordják az orrukat.

Kérdező, sztem mondd el neki, hogy elfelejtetted, ha nagyon fontos neked, akkor keresd sokat, hogy találkozzatok. A hazugságból csak baj lesz később. Mert ha azt mondod, hogy valami közbejött, akkor mondhatja, hogy miért nem hívtad fel, stb stb

2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondhatod el az igazat ?
2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
88%

Ha lány vagy akkor más a helyzet.. :D

Biztos nem fog kiborulni hogy nem voltál ott, ha ki akar békülni veled akkor megérti hogy tényleg menni szerettél volna, de mostanában túl elfoglalt vagy és azt sem tudod hol áll a fejed. Szóval mondd el neki őszintén és ne problémázz rajta, ha meg morcos, akkor csak had' puffogjon, egy hét múlva már nem is fog rá emlékezni, aztán meg minden happy lesz :D

2010. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az a legtisztább. Em hány évesek vagytok? Em ha jól értelmezem, akkor nem vagytok leszbik, csak oszttársak/bnők. Ugye?

Ha jó barátok voltatok eddig, akkor úgyis kibékül veled :)

2010. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert félek tőle, hogy azt hiszi h nem fontos nekem. De munkából hazaértem már 15:00kor és akkor az apukám (már öreg) megkért, hogy segítsek neki fét hordani meg egyebeket. És teljesen belemerültem. És este 7-ig azt csináltam, mondom akkor hallottam a tvt. És nem tudom mit tegyek! Amúgy 24 éves vagyok.
2010. ápr. 27. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!