Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy emlék videot...

Szeretnek egy emlék videot csinalni az osztalynak, milyen zenet válasszak melle? Valami kulfoldit akarok.

Figyelt kérdés
Összegyüjtöttünk csoo képet az osztalytarsakrol, az osztalyfönökröl, es ugy szeretnem behozni mint egy videot, csak nem tudom milyen zene illene mellé. Kérlek segitsetek!!!!
2010. ápr. 27. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ákos Ilyenek voltunk

az ilyen videokhoz mindig ez szól

2010. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külföldit? Szerintem a magyar zene többet tud emlékül adni, mint a külföldi... Számíts rá, hogy nem sok mindenkit fog meghatni az idegen nyelvű zene. De hallgasd meg ezt:

> Edward Maya- Stereo Love < (:Emlék:). De sztem is Ákos- jobb!!!! ;)

2010. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az osztalyom nem magyar, es ugyse értenék, ezert inkabb külföldit szeretnék.
2010. ápr. 27. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Aerosmith - Cryin'


Taylor Swift - You belong with me


Szerintem ezek megfelelnének, de én is Ákos mellé tenném a voksom.

2010. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Shiny Toy Guns-tól továbbá ajánlanám a You are the one-t.


Szemezgess, de talán holnap még tudok adni pár számot. :)

2010. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2010. ápr. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!