Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit csináljak a...

Most akkor mit csináljak a tanárral?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva a töritanáron. A 7es gyerekemnek egy pps-en kellett a városunk történelméről, híres szülöttéről és épületéről írni.

Egymaga dolgozott vele. Rövid volt, de gondoltam hagyom, nem segítek, hagy tanulja meg egyedül, hogyan is kell egy ilyet összeállítani.

Ma mondta a tanár, hogy csak az én fiamnak lett a rossz, mindenki másnak jó és újra kell csinálnia.

Az jobb lenne a tanárnak, ha én csinálnám meg helyette.

Szóljak a tanárnak, hogy értékelhetné ezt is?

Utálja a történelmet, sokat tanul a 4esért.

Ezt a házi dolgozatot, még ha rövid is, 3 napig csinálta.


2010. ápr. 27. 15:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

15 éves létedre egész éretten válaszoltál.

Igen biztos, hogy én is elrontottam.

A fiam reál beállítottságú. Matek, kémia, fizika nagyon megy, de a humán tárgyaknál nem lát rá a lényegre.

2010. ápr. 27. 19:19
 22/25 anonim ***** válasza:
58%

én is reál beállitottságu vagyok,világ életemben utáltam a törit,a magyart is csak a tanár miatt szerettem


az összes töriházimat anyám csinálta, a fogalmazásaimat is segitett megirni,érettségire annyit megtanultam amit muszáj volt...

felvételikor senkit nem érdekelt,hogy hanyas volt a törim...matek,fizika 5ös,és kész...


most szakdolgozatot irok,mérnök leszek,van jó állásom,ahol amint kikapom a diplomámat 1 hónap mulva,megemelik a fizumat is...


szted meghat bárkit hogy nem tudom mi volt 500 éve,vagy mit gondolt a költő?

add fel az elveidet,tanulja azt ami érdekli,többiben segits neki,ird meg neki,és kész...

22/N

2010. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de annak,hogy szövegkiemelőkkel kiemeled neki azt, ami szerinted a lényeg...Nem ez a megoldás

Igen, talán a gyerekek nem tanulnak meg tanulni...de te sem jó példát mutatsz neki...Mert így csak magol,magol,magol, és nem ért semmit. minden azon alapszik,hogy a gyerek érti-e a tanulni valóját!

Nem az kell a gyereknek,hogy a hibáit kijavítsd, magyarázd is meg, hogy miért nem lett neki jó..

Az én keresztfiam, okos kisfiú, persze ő is hibázik, ha egy mondatot vagy szót rosszúl ír le, nemcsak kiradíroztatom vele, hanem megbeszéljük, hogy miért is hibás a feladat, nem csak kijavíttatom vele,mert így soha nem fogja megérteni! Először azt kéne megtudnod,hogy a gyerekednek milyen a tanulási módszere, pl kell e neki vázlatot írni, vagy könyvből meg tudja tanulni a dolgokat-->tud e magától szelektálni a mondatok közzül...ez nagyon nem megoldás,hogy te kijelölöd,ő pedig megtanulja!

2010. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
V.ki nem mondott igazat.... Az miért baj, hogy egy házi feladattal dolgozni kell? Azért van. Viszont azt nem értem, még mindig, pedig már az érettségin is túl vagyok, hogy miért még mindig a memnnyiség számít jobban, és nem a minőség?
2010. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nálunk általában megadták, hogy hány oldalt várnak.
2010. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!