Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit csináljak a...

Most akkor mit csináljak a tanárral?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva a töritanáron. A 7es gyerekemnek egy pps-en kellett a városunk történelméről, híres szülöttéről és épületéről írni.

Egymaga dolgozott vele. Rövid volt, de gondoltam hagyom, nem segítek, hagy tanulja meg egyedül, hogyan is kell egy ilyet összeállítani.

Ma mondta a tanár, hogy csak az én fiamnak lett a rossz, mindenki másnak jó és újra kell csinálnia.

Az jobb lenne a tanárnak, ha én csinálnám meg helyette.

Szóljak a tanárnak, hogy értékelhetné ezt is?

Utálja a történelmet, sokat tanul a 4esért.

Ezt a házi dolgozatot, még ha rövid is, 3 napig csinálta.


2010. ápr. 27. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Higgadj le.Azér nem kaphat jobb jegyet mert egyedül csinálta.Elvileg a többiek is egyedül csinálták
2010. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

stilussal vigyázz

hasonló szituációra anyám ugy kiakadt,hogy közölte a tanárral a véleményét...

utána folytom engem b@szogatott a tanár,sulit is váltottam (igaz,ezt nem bánom,irto jó suliba kerültem)


de amugy neked van igazad

2010. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
pps- mint powerpoint? történelemből vagy számtechből kellett?
2010. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos jellegzetes probléma, mi sokat dolgozunk a gyerekeink házi feladatain. De te csinálod jól és korrekten. Szerintem kérj egy időpontot a tanártól, és mondd ezt el neki. (Mi is elég gyakran megyünk be amúgy, a matek tanárra egy alkalommal nagyon csúnyán ráhúztam a vizes lepedőt - nyelvtani hibák miatt adott rosszabb jegyet a gyerekemnek. Megmondtam neki, hogy igaza van, a szakmai nyelv ismerete és helyes alkalmazása elengedhetetlen, azonban ezt nem a matematika dolgozatban kell értékelni. Ott a matematika tudását kell értékelni.)
2010. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne háborogj. Simán segíthettél volna úgy is,hogy nem te csinálod meg,de legalább tanácsokkal hozzájárulsz.. Nem két véglet létezik,hogy te csinálod meg vagy nem is segítesz a gyerekednek.. Nyilván azért csinálta 3 napig,mert szenvedett vele,elkelt volna a segítséged.. Szóval ki is a ludas? Nem biztos,hogy csak a tanár..
2010. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
törileckét pps-en kellett átküldeni a tanárnak
2010. ápr. 27. 15:12
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha segítesz akkor nem kínlódik napokig.

A segítesz nem egyenlő a megcsinálod helyettével!

2010. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
kizárt dolognak tartom, hogy pps-en kérhetné a házi feladatot a töritanár, azt meg pláne kétlem, hogyha a tartalma jó, akkor a pps minősége miatt lepontozhatná----
2010. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen segíthettem volna és valahol segítettem is. elmondtam a "híres" épületeket, a város szülötteit. Ezek alapján rákeresett a neten
2010. ápr. 27. 15:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Amit csináltál az nem segítség volt :S
2010. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!