Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon unom!

Mit tegyek? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés

anyám nagyon kiborít!!! állandóan mindig mindent 15x elmond egymás után,beleszól abba h kivel barátkozzak(még ha normális is!!)már hónapok óta ígérgeti a fodrászt,egyszer mehetek,másszor nem!! olvassa a naplómat,elveszi a sminkem,és nem szól róla,parfümöm,stb..mintha neki nem lenne! a ruháimat is lenyúlja,melltartómat is,pedig neki közel sincsen akkor melle,és fhu,nagyon bosszant!!! állandóan kiabál,hangosan beszél,ha mondok neki vmit,akkor arról hetekig képes beszélni,nagyon idegesítő! neki soha semmi nem jó!!! 20 évsenek hiszi magát. ha a gépnél vagyok,mindig leoltja a villanyt,nekem meg mennyen tönkre a szemem,állandóan leéget mindenki előtt,nem tudja ki-kicsoda,8 év alatt az o.társaimat nem tudta megjegyezni,nem ismer onnan senkit,csak talán pár lányt! a boltban is képes elkezdeni ordítani,a sz.gépem(laptop) az előzőt a falhoz csapta,stb..

15L


2010. ápr. 26. 21:44
1 2
 11/18 anonim válasza:

na nagylány ...

nálunk is pont ez volt na jó a ruháimat nem vette el,de a többi az dettó pont az gondoltam amit most te csak velem ilyen másnak nincs ilyen otthon elegem van elegem van elegem van.Akkor 14 voltam,leléptem otthonról....3 évig körözött a rohadt rendőrség,gyámhatóság,úgy elkúrtam az életem ahogy lehetett,18 évesen szültem egy gyereket amit nem bántam meg egy cseppet sem,pedig mindenki ellenezte és mindenki ott hagyott a szarban és tudod ki volt az egyetlen akire számíthattam????Anyám....hozzáteszem azóta rosszabb lett ,mint volt de az anyám most megint vele élek és most is itt akarom hagyni de ahogy kilépek innen rögtön lelkiismeret furdalásom lesz...hogy mégis ezt hogy tehetem vele amikor annyi mindenben mellettem állt................ne haragudj hogy itt áradozok csak remélem ha felnősz vagy idősebb leszel akkor másképp fogod gondolni majd.ja igen és mi sem vagyunk cigányok:)

2010. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem iszik véletlenül az édesanyád? Ez esetleg megmagyarázná a szélsőséges és agresszív viselkedését.
2010. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
naplódba írd:anyu ma annyira kiakasztott nem tudom mi baja de ha ez valakinek fel fog tűnni hogy mostanában így viselkedik a gyámhatóság vagy mit tudom én kik biztos észreveszik és diliházba zárják engem meg elvisznek valami ötthonba amit nem szeretnék vajon mit tehetnék ez ellen!és anyukád ezt olvassa el
2010. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is a 22:02-es véleményét osztom. Próbálj meg neki kedveskedni egy picit. Ha másért nem, a saját lelki békéd megőrzése végett, hogy te megpróbáltad.

Úgy gondolom, hogy mivel a jó ídösanyád beleszól az életedbe, ezáltal (ha másért nem csak hogy kioktasson) nem szar le. És ahogy érzem nem fogja hagyni, hogy hülyét csinálj belőle (átlát rajtad).

A helyzet nehéz, megoldás leghamarabb 3 év múlva.

Így kívülállóként sztem más sem ajánlhat mást.

A probléma az hogy 15-18-ig sokmindenből kimaradhatsz miatta az életből. Nálam is kimaradt ez a pár év és sohasem fogom tudni bepótolni (Sajnos).

Nah meg nehogy aszidd hogy 18 és világfelszabadítás. "Amíg a házamban laksz itt addig azt csinálod amit én mondok!!" szöveg akkor is fenn fog állni, és lehet hogy az addigi fél érettségiddel nem fognak utánnad kapkodni a nagycégek hogy házat, kocsit dobjanak alád. Szóval függ a helyzettől is.

De ha útálod őt, és akkor is útálni fogod, akkor 18 évesen úgy ott hagyod köszönés nélkül, hogy nem kell a fórumon majd megkérdezni.

Szerintem a legmeglepőbb (legjobb) reakciókat akkor tudod kiváltani, ha olyat csinálsz amire nem számít. Ergo mivel dacos vagy most éppen, és azt várja hogy direkt ellene dolgozol, próbáld meg egy hétig figyelni a vágyait, meg kedveskedni neki. Mindenféle ellenszolgáltatás nélkül.

Lehet hülyén hangzik, (és mástól ilyet még nem is hallottam), de én csináltam olyat, hogy azt mondtam otthon, mikor kérdezték, hogy milyen lett a doga, hogy mondtam hogy "áhhh szar lett, meg tragédia...", aztán kiderült hogy 5-ös lett, és sokkal jobban örültek a jegynek mintha felkészítem őket hogy jól sikerült volna. Sőt félév végi jegyeimmel is trükköztem. Sőt utána rájöttem, hogy ez nekik jó, örömet szerzek nekik így és ilyen kicsi tételben tovább is űztem "garázdaságom". Persze olyan durvákat nem mondtam, hogy egyből utána nézzenek.

De másokat is szoktam elszomorítani picit, hogy aztán ugyanannak a dolognak nagyon örüljön. :) egyből felértékelődik.

Habár a te esetedben a kedves anyukád laptopokat vág a falhoz, amivel nem tudok mit kezdeni, mert az én időmben még nem volt laptop, de a méregdrága hifiket sem vágta földhöz szóval...(nem tudom mennyire elborult)

A másik oldalról meg tudom hogy bunkóság de ott a közhely hogy "nézd meg az anyját vedd el a lányát". De van benne valami.

2010. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem iszik,nem szed semmit!
2010. ápr. 27. 16:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Te meg nem olvasol, csak írsz. Bármit ír bárki, visszautasítod. Sajnos, eltanulod anyukádtól a viselkedést, és ha felnősz, pont olyan leszel, mint ő.
2010. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Golyót a fejébe anyádnak! Főleg ha CIGÁNY...
2010. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

utolsó azért neeem!

és nem cigány!!!

2010. jún. 1. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!