Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon unom!

Mit tegyek? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés

anyám nagyon kiborít!!! állandóan mindig mindent 15x elmond egymás után,beleszól abba h kivel barátkozzak(még ha normális is!!)már hónapok óta ígérgeti a fodrászt,egyszer mehetek,másszor nem!! olvassa a naplómat,elveszi a sminkem,és nem szól róla,parfümöm,stb..mintha neki nem lenne! a ruháimat is lenyúlja,melltartómat is,pedig neki közel sincsen akkor melle,és fhu,nagyon bosszant!!! állandóan kiabál,hangosan beszél,ha mondok neki vmit,akkor arról hetekig képes beszélni,nagyon idegesítő! neki soha semmi nem jó!!! 20 évsenek hiszi magát. ha a gépnél vagyok,mindig leoltja a villanyt,nekem meg mennyen tönkre a szemem,állandóan leéget mindenki előtt,nem tudja ki-kicsoda,8 év alatt az o.társaimat nem tudta megjegyezni,nem ismer onnan senkit,csak talán pár lányt! a boltban is képes elkezdeni ordítani,a sz.gépem(laptop) az előzőt a falhoz csapta,stb..

15L


2010. ápr. 26. 21:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jha igen,és lehord mindennek,köcsögnek,bunkónak,a halálomat kívánta/ja,h csúnya vagyok,stb..pedig nem is vagyok sztem az!!! soha nem ölelt meg,nem mondta azt h szeretlek!!!
2010. ápr. 26. 21:47
 2/18 A kérdező kommentje:
és kutat a fiókjaimban is!
2010. ápr. 26. 21:48
 3/18 anonim válasza:

Figyelj anyád fix, h nem 100as!!!(bocsi h ezt írom de amit leírtál abból erre következtetek) Menekülj el otthonról minél előbb!

Az én anyám is ilyen idióta volt világ életében!

Sajnos ebből nincs kiút amíg ott laksz.Várd meg amíg betöltöd a 18-at aztán menj el otthonról minél előbb mert fix h meg fogsz tőle őrülni!Azért A SAJÁT NYUGALMAD FONTOSABB SZTEM!

Én is ezt tettem!ELKÖLTÖZTEM OTTHONRÓL, ÖSSZEJÖTTEM EGY PASIVAL, ÉS BOLDOGAN ÉLEK A DRÁGA JÓ ANYÁM NÉLKÜL!

(1 MOST 20 ÉVES CSAJ)

2010. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vágj neki vissza csinálj te is hasonlót és kérdezd meg h jó érzés?meg csinálj csapdákat pl a fiókot ha megbuherálod az aljába tudod rejteni a naplód a naplódba csinálj kamu részeket én is szivattam ijenekkel anyám csak én fiú vok és nem a naplóval hanem msn es beszélgetésekkel!
2010. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ne hagyd magad... ilyen egyszerű. Csak sztem már korábban kellett volna kezdened.
2010. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

írd a naplódba ezt, és szándékosan hagyd elöl:

"Jaj ma...Minden unalmas volt. Amúgy, szia anyu! :) Mizujs? Hogyhogy beleolvasol a naplómba?"

Így megtudja hogy tudod és majd gázul érzi magát...

2010. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú helyzet. Azt hiszem, csak úgy lehet elérni valamit, ha te veszed a kezedbe az irányítást. Tedd azt vele, amit szeretnél, hogy tegyen veled. Öleld meg, mondd neki, hogy szereted. Biztos találsz rá alkalmat. Vagy ha úgy godnolod, hogy erre most nem alkalmas a helyzet, akkor kedveskedj neki valami kis csokival, ezzel-azzal, próbálj barátilag közelíteni, kérdezősködj a munkája, munkatársai felől, és ha egy kicsit szelidebbé válik, akkor majd jöhet a megölelés. Hátha el tudsz érni valamit. Próbáld meg. De ne add fel mindjárt az elején! Eleinte biztos csodálkozni fog, hogy mi akar ez lenni, de egy idő múlva, ő fog téged utánozni, és amit te mondasz neki, azokat a szavakat fogod hallani tőle. Javaslom, olvasd el a "gyermekrontó szülők"-et, de még a "veszekedés elleni pirulák"-at olvashatod, habár ez utóbbi inkább pátkapcsolatról szól, talán anyukáddal kapcsolatban is hasznát veheted.

[link]


[link]

2010. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
cigányok vagytok?
2010. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kabbe! h lennénk azok? :@
2010. ápr. 26. 22:06
 10/18 anonim ***** válasza:

nem alkoholista véletlenül? vagy nem gyógyszerezi magát?


az egyik barátnőmnek az anyukája is hasonlóan viselkedik, de ő már évek óta pszichiáter által felírt gyógyszereket szed a - szerintünk - képzelt problémájára.

2010. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!