Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem érzem magam szerelmesn...

Már nem érzem magam szerelmesnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 6éve vagyunk együtt,(23N, 26F) van egy gyönyörű kislányunk(ő 5hónapos) .

Nem tudom miért, de mostanában egyre inkább azt érzem hogy nem a párom az akivel le kellene élnem az életem.

Semmi nem történt. Nagyon rendes, törődik a gyerekével és velem is. Egyetlen "hibája" illetve bökkenője a kapcsolatunknak az, hogy ő külföldön dolgozik, 2hetente igaz hazajön, de mégis annyira egyedül érzem magam.

Nekem szükségem lenne társra is és úgy érzem kezdek megzakkani.

Ne értsetek félre, nincs senkim , de néha már úgy érzem egyedül is jobb lenne.

Hazajön akkor számítógépezik, játszik a gyerekkel, aztán szex és ennyi.

Egyáltalán nem érzem azt hogy szeretne, pedig állítja hogy így van.

Nem tudom mit tegyek, tanácstalan vagyok.

Szeretnék boldog életet élni, de úgy érzem vele nem megy.

Köszönöm, hogy elolvastad, ha tudsz kérlek adj tanácsot.


2010. ápr. 26. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk első körben meg kellene beszélned a pároddal hogy te már nem bírod ki nélküle..


Aztán valahogy megoldani azt hogy vagy te is kimenj dolgozni vele, vagy ő dolgozzon itthon...



Amúgy nyilván ha valakivel nincs kapcsolatban az ember akkor nincs ami táplálja az érzelmeket, ez teljesen normális NADE, ez puzstán egy zavaró körülmény aminek nem kell így lennie, és amit meg lehet oldani ha meg akarjátok oldani!

És amint többet leszel a pároddal együtt újra minden helyre fog állni..



Ezt át kell látni ésszel és tenni amit kell..


Ez oylan természetes folyamat mint az hogyha nem vesz vki levegőt akkor előbb utóbb megfullad..


Ez esetben pedig nem azt kell csinálni hogy még kést is szúrok a tödőbe hogy minnél hamarabb kinyuvadjon vki hanem levegőt kell venni és kész...

2010. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Mondd el a Párodnak!

Ha elhagyod a Sógornődet is veszíted!

Nem érdemes, mert lehet, hogy Nála csak rosszabbat találnál!

Legyél többet emberek társaságában!

Kitartást!

2010. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha hazajön miért netezik?

Mit csinál a neten?

Kint nincsen nete?

Amikor számítógéphez megy, légy a közelébe, hogy érezze azt az időt is Tőletek veszi el!

2010. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Németországban dolgozik, és az a baj, hogy nem tudom mikor lesz vége. Még 1 év talán és akkor hazajöhet.


A katonafeleségnek nagyon köszönöm , neked még rosszabb lehet, hisz aggódnod is kell a párodért.


Igazatok van egy alapjában jó házasságot nem rúgok fel a saját önzésemből....

2010. ápr. 26. 18:25
 15/17 anonim ***** válasza:
De amúgy ezt a hitel dolgot, nem lehetne leállítani? Nektek mi hasznotok származik ebből? Simán elmehetnétek akár a bankhoz is, vagy a szülőkhöz. Aki ilyen, megérdemli. Elvihettek ezt-azt, hacsak nincs nyomós indok arra, hogy miért nem fizetik. Ha nincs, eladjátok a dolgokat, és abból meg is lesz a kieső pénz, és haza is jöhet =)
2010. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sajnos hasznunk semmi belőle.

A párom szülei elég szegények és mikor felvettük a hitelt úgy volt, hogy abból kifizetik a providentet meg ilyesmit...

Én már akkor sem találtam jó ötletnek, de a páromnak van még 2 kistesója és sokszor enniük sem volt mit,mi vittünk nekik mindig.

Most mióta megvan a baba legalább nem kérnek kölcsön, de én nem mehetek hogy fizessék már...

2010. ápr. 26. 19:39
 17/17 anonim ***** válasza:
A katona feleseg vagyok. Pedig hidd el, hogy minden jogod meg van, hogy menj es mondd, hogy fizessek, mert megigertek es gondolom, hogy nem havi 1 milliobol eltek, hogy csak ugy csuklobol fizessetek a hitelt utanuk. Epp azert nem fizetik, mert azt hiszik, hogy a ferjed nagyon jol keres, csak azert, mert kulfoldon van, igy nektek ez meg sem kottyan. Nagyon ismeros ez a tortenet errol a tevhitrol, szoval igen is menj el, es mondd el, hogy mirol van szo. A parod is telefonon beszelhet veluk errol es ha nem hat rajuk, akkor menj el es mondd el, hogy a parod emiatt kenyszerul kulfoldi munkara. Az o hiteluk, menjenek ok is dolgozni. Nem zsarolhatnak azzal, hogy a parodnak van 2 tesoja. Neked is van gyereked es mar igy is eleget adtatok. Ne hagyd magad kihasznalni. Aki meg nagyon szegeny, nem mindig, de sokszor a sajat hibajabol van tele adossaggal, mert ez sokszor a felelotlen anyagi tervezesnek vagy annak hianyanak tudhato be, ami nem a te hibad. Ha egyszer kisegitettetek, majd termeszetesnek veszik legkozelebb, sot mar most annak veszik, hogy fizessetek ti...es ez mind azert van, mert tul engedekenyek vagytok. Meglatjatok, ha most nem hiszitek el, hogy egy eleten keresztul ki fogjak ezt hasznalni nalatok, ha nem leptek fel kemenyebben. Mindenkinek vannak gondjai, senkinek sem konnyu anyagilag. Azzal a legegyszerubb takarodzni, hogy nincs ra keret. Ok vettek fel a hitelt, tudtak, hogy vissza kell fizetni. Mar igy is segitettetek nekik. Hitelt SOHA senki masnak nem szabad ezert felvenni. Neked semmi buntudatodnak nem szabadna lennie emiatt. Nem a ti saratok!
2010. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!