Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem érzem magam szerelmesn...

Már nem érzem magam szerelmesnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 6éve vagyunk együtt,(23N, 26F) van egy gyönyörű kislányunk(ő 5hónapos) .

Nem tudom miért, de mostanában egyre inkább azt érzem hogy nem a párom az akivel le kellene élnem az életem.

Semmi nem történt. Nagyon rendes, törődik a gyerekével és velem is. Egyetlen "hibája" illetve bökkenője a kapcsolatunknak az, hogy ő külföldön dolgozik, 2hetente igaz hazajön, de mégis annyira egyedül érzem magam.

Nekem szükségem lenne társra is és úgy érzem kezdek megzakkani.

Ne értsetek félre, nincs senkim , de néha már úgy érzem egyedül is jobb lenne.

Hazajön akkor számítógépezik, játszik a gyerekkel, aztán szex és ennyi.

Egyáltalán nem érzem azt hogy szeretne, pedig állítja hogy így van.

Nem tudom mit tegyek, tanácstalan vagyok.

Szeretnék boldog életet élni, de úgy érzem vele nem megy.

Köszönöm, hogy elolvastad, ha tudsz kérlek adj tanácsot.


2010. ápr. 26. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
és ha hazajönne és itthon dolgozna...az nem lenne megoldàs?
2010. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Mielőtt terhes lettél nem érezted magad egyedül? Szerintem az a baj, hogy nem dolgozol, igy többnyire csak a picivel vagy. Nem mondom, hogy menj vissza minél előbb dolgozni, hiszen a gyereknek szüksége van rád, de próbálj egyszer-egyszer programot csinálni magadnak barátnőkkel. Nem tudom, hogy meg tudod-e oldani, hogy néha valaki vigyázzon a babára.
2010. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Időnként ti is kimehetnétek hozzá.
2010. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van mindkét válaszolónak. Lehet gond hogy ő távol van, így enyhül minden.. És nagy gond lehed az is hogy te csak a picivel vagy, nem éled az életed, munka, vagy ilyesmi.. Plusz szerintem sajnos ezt itt nem tudod megoldani, megfejteni, neki kéne így elmondani, ahogy nekünk..én szurkolok.
2010. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Amikor hazajön szervezettek vmi tartalmasabb családi programot, hátha kitart a következő 2 hétig az élmény. Így valóban hülyén érezheted magad.
2010. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Próbál itthon munkát találni és igen, az megoldást lehet, de sajnos jelenleg esélyünk sincs rá.


Fura, de terhesen nem éreztem ezt. Pedig gyakran van programunk a babával is és egyedül is, amikor sógornőm vigyáz a kicsire.


Igazából a társ hiányzik, olyan rossz ez így.

Én szeretem, de lassan már 3 éve ez megy...

Sajnos van egy hitelünk is, amit még az anyósomék vetettek fel a párommal, de fizetni nem fizetik, bár ez volt megbeszélve, ha az nem lenne akkor nem lenne gond ha itthon kimaradna pár hónap míg állást keres:(

2010. ápr. 26. 18:08
 7/17 A kérdező kommentje:

Félreolvastam.

Mielőtt terhes lettem nem volt ez, de akkoriban gyakran kimenten én is vele.

Egy 5 hós picit nem tudok kitenni ilyen útnak, főleg hogy minden körülmény más lenne:(

2010. ápr. 26. 18:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol dolgozik a parod es utana tudnatok-e menni, de megosztom veled az en tapasztalatomat. En katonafeleseg vagyok, a ferjem sok idot tolt kulfoldon es nekunk is van 1 kicsi gyerekunk. Volt olyan, hogy tobb, mint 1 evig nem lattam. Volt olyan idoszak ezalatt, mikor kevesbe ereztem azt, hogy szeret, pedig erre nem adott okot, es volt, amikor maganyos voltam, de belenyugodtam, mert tudtam, hogy vissza fog jonni es minden a regi lesz. Igy is lett. Ha latjatok, hogy hol a vege ennek a kulfoldi munkanak, a celra osszpontosits, hogy majd vege lesz x honap mulva es egyutt lesztek utana. Elbizonytalanodtal, mert nincs melletted fizikalisan, de lelekben igy is veled van. Azert erzed magad ugy, hogy nelkule is tudnal elni, mert onallosodnod kellett, mindent egyedul kell megoldanod a parod segitsege nelkul. Ha jo hozzad es a gyerekhez, szeret titeket, ertetek dolgozik, hogy felepitse a jovotoket, szerintem ne dobd ki mindezt az ablakon, mert lehet, hogy soha tobbe nem talalsz ilyen embert es meg fogod banni. A parod es te most ideiglenesen kulon vagytok, persze nem tudja ugyanugy kifejezni az erzeseit a tavolbol es a sok tavollet miatt nem tud ugyanugy viszonyulni hozzad, mint amikor ott volt minden nap vele, de ez elmulik majd, ha tenyleg szeret. Sok nehezseg van az eletben mindenkinek. Neked van egy szereto csaladod. Ne add fel a bizonytalanert, mert azzal 3 ember elete menne tonkre. Mennyi idore ment es hova?
2010. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én ugyan nem házasságban, de távkapcsolatban élek a párommal és néha hasonló érzések kerülgetnek...

Neked csupán az a bajod, hogy nincs magad mellett a társad...akit szeretsz. Hosszú távon nem lehet bírni a hetente való találkozásokat, a kéthetente való találkozásokról nem is beszélve....gyerek mellett pláne...szerintem az a legjobb megoldás ha itthon keres munkát és együtt lesztek, akkor talán minden helyrejön...

Mi ugyan még nem házasodtunk össze de távkapcsolatban élünk, és azon vagyunk, hogy minél hamarabb összeköltözünk, mert bár fiatalon pár évig lehet nyúzni, hosszútávon nem megoldás a távkapcsolat...

2010. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

18:12 -el egyetértek.Az én párom is külfőldőn dolgozik,2 éves a lányunk.Értünk dolgozik,szinte fáj a hiánya,hiányzik hogy nem őlel meg mindennap,de ez van,a muszáj az muszáj.

Nyilván vannak időszakok mikor ezt érzed,ezt az ember néha még akkor is érzi ha a párja mellette van.Nekünk is 1,5 havonta vagy 2 havonta van 4 napunk amit itthontőlt,nehéz mindent belesűríteni.Kitartás,ne hagyd hogy a távolság elbizonytalanítson.

2010. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!