Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs kedvem...

Csylla92 kérdése:

Mit csináljak? Nincs kedvem élni sem.

Figyelt kérdés
Egy éve hogy anyum meghalt, a testvéreim mosták hogy ők többet nem nagyon fognak átjönni, csak családi ünnepekkor. A barátom nyáron szakított velem, de nagyon hiányzik... Tudom felejtsem el stb.. Ha ez még nem lenne elég, a barátaim se keresnek már mert szerintem azért mert mindenkinek barátja van. De akkor se kéne lesz@rniuk a fejemet.. apum mondjak,hogy keressek, új barátokat, próbálok de akikkel eddig ismerkedek azok se keresnek engem. Tanácstalan vagyok...
2016. okt. 21. 18:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%

Szerintem először vegyél egy macskát vagy egy kutyat, az allatok segitenek atveszelni a nehez idoszakokat.

Ez utan folytasd a barat keresest, ne add fel ilyen hamar :)

2016. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj szerintem sokunk eleteben vannak nagyon nehez idoszakok.pl.èn a testveremet elveszitettem, szuleim nem torodnek velem,es barataim sincsenek,elvesztettem a munkahelyem,az àlmaim,...stb.nagyon sok mindenen keresztul mentem.Az egyetlen ami erôt ad,az hogy anyuka vagyok. Es a kislanyomert erôsnek kell maradnom.Es pont ez a lenyeg,keresni kell olyan dolgokat amik fontosak szamodra. Nem a kulvilagra hagyatkozni.hanem sajat magad talpra àllni,megtalàlni azt ami ôrômôt ad,ami lelkesit.Biztosan van/vannak ilyenek.cèlokat tûzni magad elè ès elvarasokat.Es ha ôsszeszeded magad lelkileg,meglàsd a kornyezeted is eszre fogja venni,ès kapni fogod a pozitiv visszajelzeseket mind baratsag,mind szerelem terèn.De ehhez eloszor magadat kell tudnod helyre rakni.Nem sirankozni,es sajnalkozni.,hanem erôsnek lenni. Sok erôt ès sikert kivanok!
2016. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

"a barátaim se keresnek már mert szerintem azért mert mindenkinek barátja van"

vagy azért mert a téged ért gyász miatt negatívan állsz a dolgokhoz. A barátok is belefáradnak ám egy idő után. Tudom könnyű ezt mondani, de szedd össze magad, és akkor meg tudod majd tartani az Új barátokat, és rendezni a dolgokat a régiekkel is. Ha valaki ugyanazt a visszajelzést kapja mindenkitől az egyet jelet a hiba az ő készülékében van, nem mindenki mással van a probléma.


Szóval : Ha kell , kérj segítséget szakembertől, de próbáld meg elengedni a gyászodat. Ismerkedj, ÉLJ, ugyan is- bár tudom hogy ez kegyetlenül hangzik- anyukád halt meg és nem te. Ahhoz hogy jó irányba változzanak a dolgok, sokszor önmagán is változtatni kell az embernek.

2016. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
1# ja, aztan 27 macskaval, szinglin fog meghalni. Bocsi, nem akartalak megserteni, meg a tied volt az egyik legnormalisabb valasz. Kerdezo: Sz@rd le a baratokat, magadnak kell boldognak lenned, a baratok csak arr valol h legyen kinek elmeselned, h mi tortent veled, de mivel soha a ***** eletben nem hallgatnak meg, mar Total foloslegesek. A haziallat tenyleg sokat segit, de en inkabb a kutyat javaslom, mert ok husegesek es cukik, es ertuk erdemes dolgokat csinalni, mert halasak. A gyerek is jo dolog ha az a pillanatnyi celod, h ne legy ongyilkos, de egy kicsit szrntm bezavar, ha magadon kivul masrol is kell gondoskodnod, mikozben az eletclodat keresed. Sok sikert! Ne haljal itteg nekunk! :)
2016. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A kutyus tényleg jó ötlet, már csak azért is mert sétáltatás közben lehet barátkozni...
2016. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vizifoka15 válasza:
46%
Hanyeves vagy??
2016. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

En is ilyen helyzetben vagyok , igaz anyam el de en kulföldre szakadtam. Magamra.

En nem akarok menni kopogtatni az emberek vállát h hé legyunk baratok.

Muszaj megvarni szerintem h a helyzet adja magát .

Szerencse is kell .

Mondjuk erettsegim utan (kb 20 eve volt ) volt osztalytarsaim nekem is villamsebesen szetzeledtek , meghazasodtak, kulföldre költöztek. Ez egy ilyen kor.

Lenyeg hogy éld ki a gyászod es utana próbald megörizni a " normalis " elméd , ez a titka a túlélésnek.

Ne hagyd h a negativ gondolatok tönkretegyenek.

Mert akkor nagyon nehez dolgod lesz, kersegbeesetté es görcsössé válsz.

Nem kell kifordulj magadból. Mindennap nezz szembe a kihivasokkal, es lehet felev , 2 év vagy 5 év múlva rendezödik az életed, azaz elérsz egy egyensúlyt.

Szerintem elveszettnek érzed magad , ez egy krizisállapot.

Es erthetö is 100% ban.

Es nem rinyalas ez ahogy irta valaki.

Ezert nem is szep elfordulni a barattól mert nehézségei vannak de kevés a jó ember .

Lenyeg h tudd h nem a te hibad a mostani helyzet , a legrosszabb ami ilyenkor törtenhet h magadat hibaztatod.

Szerintem a meglevö csaladtagjaidat kene megkeresd par jó szóért , vigaszért. Ilyen lelki allapotban nem lehet baratokat keresni .

Fel a fejjel es sok szerencsét !

2016. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet h adott lelkiállapotban nem is valasztanal megfelelö embereket magad köre ,lehet megalazó kapcsolatokba bonyolódnál, te meg a gyászon nem vagy túl , csak egy féléve halt meg anyukád. Fogadd öszinte részvétem!

Sirj ha jön , éld át a fájdalmat , h tudd elengedni , maskepp különös utakat tör magának a fájdalom

2016. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ötös szerintem te túl sok tinifilmet néztél, abban szoktak lenni ilyen öregnénis-sokmacskás poénok.
2016. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj arra, hogy apukádnak hiányoznál. Ha depis vagy és mindenkinek lehúzod a kedvét akkor ne csodálkozz hogy nem keresnek. Legyenek céljaid, terveid. Ha nem vagy jó társaság akkor ez van.
2016. okt. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!