Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külön élni egyedül?

Milyen külön élni egyedül?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, egyedülálló nő. Van keresetem. Lenne lehetőségem külön költözni de nem tudom milyen lenne a külön élet? Tapasztalatok érdekelnek. Kis garzont bérelnék, az ismerősömét. Érdemes ilyenkor tél előtt menni? A rezsi ilyenkor sem nagy, a bérleti dij is korrekt. Félek unalmas lenne, állatot sem lehet vinni. Furcsa lenne egyedül de ez a normális, hogy a gyerekek elmennek.
2016. okt. 20. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Én imádok egyedül élni, mert introvertált vagyok, de ha nem akarod, ne erőltesd. Esetleg egy barátnővel közösen, akkor tanulsz is némi önállóságot, és nem akkor fogsz bénázni, amikor a pároddal laksz együtt (bár az is tud aranyos lenni :)
2016. okt. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél és nem is kell elköltöznöd, akkor egy-két évet érdemes spórolnod, hogy egyszer saját lakásba költözhess, ne bérelt lakásba.
2016. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kergetnek, akkor ne menj. Csak azért, mert itt azt oltják beléd, hogy külön KELL költöznöd, attól még nem lesz igaz.
2016. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek milyen. Én szeretek egyedül élni, viszont én nem mennék olyan helyre, ahova nem vihetek állatot, mert nekem az állataim fontosak.

Unatkozni soha nem szoktam. Örülök, ha van időm itthon egy kicsit magamra.

2016. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

nézd, az emberek nem egyformák...


én szeretek egyedül élni, habár társaságba járni is szeretek, sőt, vendégeket fogadni is


de utána szeretem, ha hazajövök, és azt csinálok, amit akarok...az üres ház nem nyomaszt, imádom, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnom...


és vannak emberek, akik nem bírják egyedül... ha te ilyen vagy, ne költözz el...

2016. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!