Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külön élni egyedül?

Milyen külön élni egyedül?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, egyedülálló nő. Van keresetem. Lenne lehetőségem külön költözni de nem tudom milyen lenne a külön élet? Tapasztalatok érdekelnek. Kis garzont bérelnék, az ismerősömét. Érdemes ilyenkor tél előtt menni? A rezsi ilyenkor sem nagy, a bérleti dij is korrekt. Félek unalmas lenne, állatot sem lehet vinni. Furcsa lenne egyedül de ez a normális, hogy a gyerekek elmennek.
2016. okt. 20. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Meg lehet szokni. El kell járni társaságba, kiélni ott a szociális igényeket, utána meg sem kottyan pár nap egyedül.
2016. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha csak azért akarsz menni, mert ez a "trendi", holott nem vágysz erre, akkor maradj!

Ha jól érzed magad otthon, nincs konfliktus, van kedves kutyád, macskád, akkor minek fizetnél albit?

De végül is te tudod!

2016. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én alapból olyan személyiség vagyok, akinek nem jelent gondot, ha egyedül kell lennie. Napközben munka, ott is emberek között vagyok, utána, bevásárlás stb,egy kis társasági élet, otthon házimunka stb. Sose unatkozom:). Viszont van kisállatom, nélküle sokkal nehezebb lenne, annak ellenére is, hogy mint mondtam, nincs bajom a magánnyal. De nagyon sokat jelent, hogy van valaki, aki "hazavár", illetve lehet hozzá szólni, foglalkozni kell vele.

Szerintem először azt kellene magadban tisztázni, hogy tényleg el akarsz-e menni, illetve bírod-e az egyedüllétet. Nekem is van olyan ismerősöm, akiről tudom, hogy nem bírna egyedül lenni.

2016. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Egy évig laktam egyedül, csak addig bírtam. Első pár hónap jó, nem piszkál senki, hogy ezt csináld meg azt csináld... De aztán elég rossz, hazamentem a suliból, tanultam, elmentem bevásárolni, szintén nem volt kisállatom, és amikor nem a leírtakat csináltam tv-ztem, ami nagyon unalmas.
2016. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát bocs, négyes, de ha te csak tévézéssel tudtad elfoglalni magadat az üres óráidban, akkor ott valami gond van!
2016. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a kérdés feltevése is azt sugallja, hogy nem akarod ezt igazán, sőt idegenkedsz tőle.

Akkor miért kell erőltetni?

Amikor azt fogod érezni, hogy életed vágya, hogy menj, majd csak akkor menj!

Itt az ősz, jön a tél, 5-kor már sötét van, nyakunkon a karácsony, mi a fenét keresnél egyedül egy albérletben, ha nem muszáj?

Mellesleg én állatbarátként biztos nem mennék olyan helyre, ahova nem vihetem a szeretett állatomat.

2016. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
7 éve egyedül élek, nekem az tűnik furának, ha valaki nem egyedül él. Sokkal unalmasabbnak tűnik nekem, mint egyedül. De én ilyen vagyok, más meg másmilyen.
2016. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
3 évig laktam egyedül, minden percét imádtam, nagy szabadságot ad, főleg, hogy előtte sokáig lakótársakkal laktam. Gondolj bele, csak pár példa - akkor hallgatsz zenét, amikor akarsz és olyan hangosan, amennyire akarod, filmekkel ugyanez. Ha takarítasz, az úgy is marad, amíg te nem csinálsz újra rendetlenséget.. De ha rendetlenség is van, senki nem szól rád, hogy mostazonnal csinálj meg valamit. Akármikor akárkit áthívhatsz, nem szól bele senki. Nem tudom, hogy képes valaki unatkozni. Ha unatkozol, csinálj valamit, hobbit, bármit. Ha pedig társaságra vágysz, akkor szervezz programot, hívj át barátokat, menj át valakihez, szervezz valakivel programot.
2016. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És ,mondjuk egy közeli barátnővel összeköltözni? Akkor lenne számodra kellemes társaság, mégse lennél egyedül és akkor megtudjátok felezni a lakbért így tudnátok egy nagyobb lakást finanszírozni. Legalábbis én biztos ezt csinálnám:)
2016. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élni szerintem is klassz:)), de a leírásodon azt érzem, te mégsem élveznéd. Különbözőek vagyunk, van, akinek egyedül jó élni, van, akinek meg kell a társaság.

Kis OFF az állattartáshoz: sokféle állat van ám, nem csak kutya-macska körben lehet gondolkozni. A tulaj egy akváriumot / terráriumot sem engedne? (Nekem mindkettő van, és akármelyik remekül lefoglalja az embert:))

2016. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!