Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandó vitatéma a férjemmel....

Állandó vitatéma a férjemmel. Most mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Van egy szobakutyám, amit a férjemtől kaptam ajándékba. Anyukáméknál él, merta férjem nem akarta, hogy hozzul magunkkal mikor különköltöztünk. Azóta már van egy 2 éves kislányunk is, akutyust látogatom, szeretem, a férjem továbbra sem akarja elhozni. Anyukámék viselik gondját.

Viszont most lett egy vészhelyzet, a szüleim elutaztak és csak holnap éjjel jönnek haza. A kutya bent van a házban és nem tudom mi legyen, mert egyedül nem maradhat 2 napig, wc-re ki szokott kéretőzni, enni és inni is kéne adni, a törődésről nem is beszélve. A férjem nem akarja, hogy idejőjjön, harcoljak és hozzam el? Vagy költözzek át addig a kicsivel?


2010. ápr. 26. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én se engednék vissza egy ilyen férfit. És itt nem az van, hogy választani kell a kutya vagy ő. Ez rólad szól, hogy ha egyszer nem úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül már ott hagy. Egy kapcsolatban mindkét félnek kellene, hogy legyen szava, döntése. Szerintem ez nálatok nincs meg.
2010. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatást. Igazatok van, egyetértek. Önző és ha valaki nem úgy ugrál, ahogy ő fütyül, az már egy nem normális ember, szerinte. Összehasonlítani magát egy kutyával?? Mert azt mondta nekem fontosabb ez a dög. Hát nekem már elegem volt tegnap a vitákból, mert mást nem tudott mondani, csak szidni a kutyusomat és hogy vigyem vissza de rögtön. Én meg nem vittem, mondtam egy este nem a világ. Azt mondta undorító. Este végül visszajött, kint volt egy darabig, majd bejött és megfürdött, de közben végig vitázott. Mire leállítottam és kértem most már elég legyen, amíg másról nem tud beszélni, addig inkább ne is beszélgessünk. Mert már kiakasztott. Én szeretem a kutyámat, ne bántsa mindig, mert mál tőle. :( Na ekkor meg sértődött, hogy nagyon jó, mert neki itt nincs is szava, a kutyát simogatom, ő vele meg nem foglalkozok. Hát igen, amíg ilyen alpári és utálatos, addig ne is számítson hízelgésre, mert kiábrándító s minősíthetetlen, ahogy viselkedik.

Végül én kint aludtam a kutyussal a kanapén, mert már belefáradtam és nem akartam még az ágyban is hallgatni, mert azt mondta be ne hozzam a hálóba. De ha kint marad egyedül, akkor sír, új helyen van. Így maradtam vele, ő egy kis ártatlan jószág. Miről tehet?! De ne tudjátok meg milyen hulla vagyok és rohangálok ma a kutya és baba után egész nap, meg amiket el kell látni.... :( Nem jó kilátások :D

2010. ápr. 27. 09:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem jó kilátások, viszont neked itt az alkalom, hogy ezentúl a saját akaratodat is érvényesítsd :) Vagy bele nyugszik, hogy nem egy bábu vagy, akit dróton rángathat, vagy fellázad és lelép. De, ha így lesz (amit nem hiszek, hisz tegnap is visszament), akkor ez a kapcsolat már egyébként is halálra volt ítélve, csak idő kérdése lett volna szakítás.
2010. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!