Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandó vitatéma a férjemmel....

Állandó vitatéma a férjemmel. Most mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Van egy szobakutyám, amit a férjemtől kaptam ajándékba. Anyukáméknál él, merta férjem nem akarta, hogy hozzul magunkkal mikor különköltöztünk. Azóta már van egy 2 éves kislányunk is, akutyust látogatom, szeretem, a férjem továbbra sem akarja elhozni. Anyukámék viselik gondját.

Viszont most lett egy vészhelyzet, a szüleim elutaztak és csak holnap éjjel jönnek haza. A kutya bent van a házban és nem tudom mi legyen, mert egyedül nem maradhat 2 napig, wc-re ki szokott kéretőzni, enni és inni is kéne adni, a törődésről nem is beszélve. A férjem nem akarja, hogy idejőjjön, harcoljak és hozzam el? Vagy költözzek át addig a kicsivel?


2010. ápr. 26. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem elöször is bezsélj a férjeddel. Másodszor egy KUTYA miatt felrugnád a házasságodat és tönkretennéd a gyereked életét is? Mert ha igen, akkor nagyon éretlen vagy a házasságra is, de föként a gyereknevelésre, és igen felelötlenül vallaltad öt.

A férjed miért vett neked kutyát, ha nem akarja, hogy nálad legyen? (Vagy az még egy másik férj volt?)

2010. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább menj oda te,akár a kislány nélkül is. Egy nap nem a világ.A kutya ott van otthon,nem biztos,hogy nálatok jól érezné magát.
2010. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszadó. Máskor olvasd el figyelmesebben légyzí, mielőtt rám támadsz, és lealázol mindenfélével, ismeretlenül. Kicsit buta a válaszod, és primitív, mert nem a kérdésre válaszoltál, de köszi. Viszont nem szeretném a házasságom felrúgni :) Nem vagyok felelőtlen, és imádom a gyerekem, felelősségteljes anya vagyok.

Második köszi. Én is erre gondoltam, hogy ma átugrok hozzá és ellátom, majd hazajövök. Csak sajnálom, hogy éjjel egyedül lesz, szegényke. És igen megszokta ott, ezért nem szeretném kiszakítani.

2010. ápr. 26. 08:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben az a szomorú, hogy jól bemutatja a férfi-női együttélés lényegét. Azt, hogy általában ki a főnök, ki hoz döntéseket. Ez szinte mindig a férfi. Aki döntést hoz, a nő pedig aláveti magát a férfi akaratának. (A nő legfeljebb belül vívódik, hogyan oldja meg a férfi döntése által lehetetlenné vált helyzeteket.)
2010. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De miért vett Neked ajándékba kutyust, ha nem akarja?? Ezt nem értem. Na meg 2 napot miért nem bír ki a férjed a kutyussal? Aztán mehetne vissza a szüleidhez. Ennyi szavad azért tényleg lehetne Neked is a házasságban. :(
2010. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fő, hogy egyenlő felek vagytok a házasságban. Sose értettem az ilyen nőket, akik ennyire alárendelik magukat egy férfinak. De, ha ez megfelel neked...

Itt egyedül szegény kutyát sajnálom csak: a kedves férj megveszi ajándékba, mint valami tárgyat, aztán ott hagyjátok szüleid nyakán. Akik szintén nagy felelősséget nem vállalhatnak érte, ha úgy ott hagyták, hogy azt se tudják ki látja el, mi lesz vele 2 napig.

2010. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb jelen esetben, ha pár napig a kutyánál alszotok.


Csak megemlítem a saját esetemet, talán érdekel:


Nekem egy kapcsolatom azért ment tönkre, mert nem a barátomat választottam. Azt mondta, hogy nem akar kutyát, én meg azt hogy én igen.

Szóval a férfit kidobtam, a kutya viszont marad! Azóta megismerkedtem valakivel, aki szintén imádja a kutyákat.

2010. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvastok-e még.

Áthoztam a kutyusomat és a férjem elment itthonról a szüleihez. Azt mondta nem marad egy házban ezzel a kutyával.

Most tök szerul érzem magam, de ha én átmegyek a gyerekkel az akkora macera, mindent áthordani, pakolni.... Nem hittem, hogy ez lesz és elmegy a férjem, azt mondta fontosabb nekem a kutya, akkor ő megy. De tiszta bolond, egy éjszakáról lenne szó csak, holnap dolgozik, mire hazaér már itt se lesz. :(

2010. ápr. 26. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a férjed elment, jól tette. Aki menni akar, hagyjuk elmenni. Maradjon a kutya!
2010. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem vagy valami fényes helyzetben. Ezt a férfit én vissza sem fogadnám. Neked semmi szavad nincs ebben a kapcsolatban??? Mondjuk valószínű azért csinálja, mert tudja, hogy Te ott fogsz könyörögni neki, hogy menjen vissza és bocsánatot kérsz. Azért csinálja, mert tudja, hogy megteheti. Véleményem szerint itt nem is a kutyáról van már szó, mert kizárt, hogy egy ember 2napot ne birna ki egy kiskutyával.
2010. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!