Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit a lelki társról?

Ennyit a lelki társról?

Figyelt kérdés
A párom és én 2 éve vagyunk 1ütt.Van 1 gyönyörű lányunk aki 9 hónapos.Nekem elment az összes önbizalmam mióta megszületett a lány.Szóval lényegében annyi a lényeg h elmondtam neki h nincs önbizalmam.Erre ö h ne drámázzak.Pedig csak segítséget kértem töle h néha mondja h jól nézek ki stb.Mert már ott tartok h nem merek 1 kivágott blúzt 1 szoknyát felvenni ill ha kifestem magam akkor az utcán lehajtom a fejem mert félek h mit szólnak az emberek.Mindezt 23 évesen.És csak annyi a válasz h ne drámázzak hát köszönöm.Vélemény?Esetleg valami tipp h mit csináljak?Miért nem ért meg engem?Iszonytosan szomorú vagyok:(
2010. ápr. 25. 23:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én szültem utánna jó két hétig délig pizsiben tettem, vettem, mert etetés, mosás, stb, és nem mertem magára hagyni a kislányomat, nehogy ne vegyen levegőt v. ilyesmi, igy zuhizni is akkor mentem ha nem voltam egyedül. Irtó rossz ha egész nap be vagy zárva, nincs kihez szólni. És du. elkezdett sirni és 21-22h abba se hagyta, már gondoltam rá hogy leugrok a harmadikról. Akkor mondta a párom hogy menjek sétáljak egyet, de nekem meg lelkiismeretfurdalásom volt miattuk. Elmúlt 4 hónapos a hasfájós időszaknak vége lett, jött a tavasz és nagyokat sétáltunk, találkoztunk emberekkel, babákkal és máris jobb kedvem lett. Fel a fejjel, légy csini és komolyan fog venni.
2010. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ird meg akár priviben hogy milyen néven vagy fenn a wiwen és a képek alapján megmondom mint kivülálló hogy jol nézel-e ki. Különben a nők a szülés után nagy százalékban ezt gondolják megukról, és mint a te esetedben a párjuktól nem kapnak érdemleges válasz jolesik mástol ezt hallani (nem egy esetben lett ez a megcsalás oka) tapasztalat!
2010. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Elküldtem a privit.
2010. ápr. 28. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!