Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit a lelki társról?

Ennyit a lelki társról?

Figyelt kérdés
A párom és én 2 éve vagyunk 1ütt.Van 1 gyönyörű lányunk aki 9 hónapos.Nekem elment az összes önbizalmam mióta megszületett a lány.Szóval lényegében annyi a lényeg h elmondtam neki h nincs önbizalmam.Erre ö h ne drámázzak.Pedig csak segítséget kértem töle h néha mondja h jól nézek ki stb.Mert már ott tartok h nem merek 1 kivágott blúzt 1 szoknyát felvenni ill ha kifestem magam akkor az utcán lehajtom a fejem mert félek h mit szólnak az emberek.Mindezt 23 évesen.És csak annyi a válasz h ne drámázzak hát köszönöm.Vélemény?Esetleg valami tipp h mit csináljak?Miért nem ért meg engem?Iszonytosan szomorú vagyok:(
2010. ápr. 25. 23:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy sokan, csak buliból szülnek, de nem gondolnak tovább, hogy azután hogy lesz? Mindig a nő vállal nagyobb kockázatot azzal ha gyereket szül. Az is lehet hogy a párod fáradt volt, és lehet rossz időpontban kaptad el. Próbálkozz újra elmondani. Főképp öltözz fel szépen, sminkelj, és így vidd a kislányod sétálni, először lehet hogy csak kedves mosolyt kapsz, aztán bókok idegenektől, aztán ha normális a párod észre fogja venni és kapsz tőle is bókokat.
2010. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem tudatosítsd magadban hogy az utcán a kutyát sem érdekli hogy te hogy nézel ki. És szerintem sem kellett volna ilyen korán szülni.
2010. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
23:57-es köszönöm.Na figyi a kislányommal gyógyszer mellett lettem terhes tehát becsúszott baba DE mi úgy gondoltuk h szeretjük egymást így szeretnénk ezt a babát.És most van 1 csodálatosan szép egészséges kislányunk.A másik érdekes h azt írjátok nem kellett volna szülnöm igen ám de pont ti vagytok azok is akik ugranak arra ha valaki leírja azt h abortusza volt szal erröl ennyit és különben meg azaz én dolgom h mért akartam ezt a babát.Köszönöm annak aki normálisan válaszolt és próbált segiteni.Lehurrogoknak pedig csak annyit szeretnék még mondani h ismertem már a párom régebb óta de 2 éve vagyunk együtt.Másrészről pedig rohadtul nem segitetek nekem abba h a lelkembe helyre álljon minden hanem +1 ok amiért szar kedvem lehet!Hát köszönöm mindenkinek!Töletek is segitséget kér az ember és mit kap?Csak a lehurrogást!Evvel senkinek nem segitetek!
2010. ápr. 26. 09:41
 14/23 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
Épp ez az hogy a lelked csak te tudod helyreállítani, mert a tiéd... Érdekes itt vagy elég bátor visszaszólni... Ha olyan tökéletesen jól döntöttetek volna akkor most nem lenne semmilyen problémád.
2010. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Csak tudod mit nem értek?Mért kell lehurrogni az embert.Kér 1 kis segitséget mert el van keseredve.Erre avval jönnek h minek szültem!Itt nem az volt a kérdés h jól tettem-e h szültem!Sztem.Szóval innentöl kezdve nem értem h minek jönnek a lehurrogós válaszok!És aki azt mondta h 23 évesen még szinte gyerek vagyok!Kinek mi köze ahhoz h mikor és mért vállalok gyereket?Sztem senkinek semmi.És nem vagyok gyerek van/volt saját keresetem és 17 éves korom óta nem lakok otthon.Úgyhogy erröl ennyit.Amúgy meg minek magyarázkodok?Lényeg h nem az a kérdés h jól tettem-e h szültem hanem más olvasd el és arra válaszolj ha már válaszolsz!
2010. ápr. 26. 12:41
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
De most legalább rá jöttél hogy itt aztán mindent kapsz csak segítséget nem.A nőktől segítséget?Ugyan már ,inkább beléd rúg mint hogy segítsen.
2010. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van sajnos!
2010. ápr. 26. 13:37
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem drámázol neked ez komoly probléma és nagyon bánt, mert úgy érzed lekicsinyli a bajodat nem vesz komolyan, pedig te tényleg szeretnéd, hogy segítsen neked legalább azzal, hogy meghallgat és nem hurrog le, mert attól még rosszabb. Mondd el neki azt is, hogy egy nőnek nagyon fontos, hogy szépnek és csinosnak érezzék magukat, és te szeretnéd úgy érezni, hogy még mindig nő vagy és a párod nem csak a kicsi lányotokra lehet büszke, hanem a jó nő feleségére is, de most egyáltalán nem így érzed, hanem úgy érzed magad, mint egy csipeszekkel kitömött zokni, semmi önbizalmad, utálsz kimenni az utcára, mert félsz, hogy megbámulnak és kiröhögnek és kitől kérhetnél segítséget, ha nem a te drága párodtól?


Nekem hatott, egyfolytában bókol, elvitt vett nekem egy kupac új ruhát, meg egy fitnessz bérletet, elvisz helyekre, hogy ne legyen még rosszabb a bezártságtól, masszíroz, meg minden. Amíg ki nem fakadtam neki, hogy tényleg baromi szarul érzem magam, 22 éves vagyok és mackónadrágos, narancsbőrös tehénnek érzem magam, a hajam is szar, alig vagyok emberek között és elegem van ebből az egészből, mert tudom, hogy én nem ilyen vagyok/voltam és elborzadok magamtól, addig engem sem vett komolyan.

2010. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm h válaszoltál nekem!Nagyon jól esett h normális választ is kaptam és h átérezted a problémámat!Tegnap leültünk beszélgetni.Habár még mindig nem érti a problémámat viszont már nem hurrog le és ha azt nézzük akkor ez nagy elöre lépés.Ja és bocsánatot kért amiért olyan csúnyán beszólt.:)
2010. ápr. 27. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!