Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tudok tenni? A...

Ilyenkor mit tudok tenni? A mostoha anyám ellenem fordítja az apámat!

Figyelt kérdés
Két éve, hogy édesanyám meghalt :-( addig és utána is felhőtlen volt apukámmal a kapcsolatom, szeretett engem imádta az unokáit. Majd mégismerkedett egy nővel, nekem az elejétől kezdve unszimpatikus volt, apámat teljesen kifordította magából. Anyukám részét megörököltem a lakásból, apukám a haszonélvező, hogy tudok a nő alá tenni???? Nagyon el van fajulva a helyzet apám és köztem teljesen ellenem fordította, már olyan is volt hogy rám hívta a rendőrséget mert én odamentem egy kicsit kiosztani őket hogy miért csinálják ezt, hogy már semmibe vesz apám engem és az unokákat is!!! Én bele szólhatok hogy ki költözhet oda??? Vagy mondjuk kérhetem azt hogy fizesse ki anyám részét??? Vagy esetleg csak azért is beköltözhetnék én is a lakásba???

2016. okt. 13. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Köszönd a DK-nak, ott az a trendi, hogy 57 évesen a csoffadt fszát fotózgatja, és küldözgeti random nőknek. Ő a példaképük.
2022. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!