Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom, hogyan...

Egyszerűen nem tudom, hogyan segítsek, hogy mindenkinek jó legyen. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ide írtam, de semmi jobb kategóriát nem találtam.

A történet:

Az egyik nagyon jó barátom beleszeretett egy csajba, aki a szomszédom a kollégiumban. A csaj lekoppintotta, de bárki elhívja valahová, szó nélkül megy, csak vele nem.

A srác nem tudott másról beszélni, már én is untam kicsit, de nem akartam megbántani. Mindig reménykedett, pedig már én is mondtam neki, hogy a csaj azt mondta, nem kell neki.

Ma reggel az ajtómon találtam egy levelet, egy kulccsal. Azt mondta, itthagyja a fősulit, mert ezt nem bírja tovább. Tehát két évet fölöslegesen járt főiskolára. Még egyszer visszajön a kollégiumba a cuccaiért. A párommal és egy barátunkkal azon gondolkodunk, hogyan beszéljük rá, hogy itt maradjon. Mit csináljunk?


2010. ápr. 25. 18:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem eg csak egy jó indok, hogy nem kell a lánynak, és ezért hagyja ott a fősulit... ahogy írtad, több tárgyból is bukásra áll (okés, hogy van UV , de talán érzi a korlátait) Azt meg senkitől sem lehet elvárni, hogy valakiért, aki nem is érdekli "feláldozza" magát - a szerelem nem erről szól, és ki szeretne egy ilyen zsarnok pasit... mert az ilyenektől hangzik később el, hogy "megölöm magam ha elhagysz" - nem csodálom, hogy menekült a lány !
2010. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!