Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy mossátok a köldökötöket?...

Hogy mossátok a köldökötöket? Nem mindenkinek van olyan köldöke, hogy tök egyszerűen megmossa egy újjal.

Figyelt kérdés
Nekem pl jó kicsi, jó mélyen van, és még be is van fordulva, nehogy már könnyen lehessen tisztogatni. Fülpucipálcika aztán ahogy sikerül...
2011. jan. 26. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Jesszus! UJJAL
2011. jan. 26. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Finoman, fülpálcikával.
2011. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belefér az ujjam is, fürdés közben ha a pamacsomat a hasamhoz nyomom, akkor annak a széle is bemegy.


Vmi ilyesmi van:

[link]

2011. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó neked! :)
2011. jan. 26. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem problémás nekem ez a rész, ahogy fürdök, az is "megmosódik", nekem nincs egyáltalán mélyen és nem is túl kicsi.


Húgomnak van olyan mélyebb, kisebb köldöke. Az öve még olyan "bonyolult" is, kacskaringós közepe van, mint egy kis csigának. (bocsi, nem tudtam máshogy leírni, ám tényleg olyan kis különleges neki)

Ő fültisztítót mondott most, hogy neki is az vált be. Babaolajjal szokta bekenni és úgy tisztítja.

2011. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na bakker! Ez egy tök jó ötlet! Megoldás a bonyolult köldökűeknek! :) Puszi neki! :)
2011. jan. 26. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!