Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti milyen párt képzelt...

Szülők! Ti milyen párt képzeltek el, lányotok/fiatok mellé?

Figyelt kérdés
Külsőleg, belsőleg.

2016. okt. 7. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az én anyám mindig fullos nőkkel akarja hogy összejöjjek, apám szerint meg csak a hülyék házasodnak meg xD
2016. okt. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát a tinik között is vannak már szülők ez tény, de nem lett volna ennek egy másik/jobb kategóriában a helye?:D
2016. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A külső kevésbé érdekel, az viszont fontos, hogy értelmes legyen, jó értelemben ambiciózus, talpraesett, normális értékrenddel, és szeresse a gyereket (meg persze a gyerek is őt.) Ez az alap, de mivel mindegyik gyerekem más személyiség, más-más személyiségű pár illene melléjük.

Ez persze akadémikus dolog, mert a döntés nem az enyém, azt kell elfogadnom, akit ők választanak.:-)

2016. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Külsőre biztos, hogy egy törékeny, hosszú barna hajú lány lesz, és valószínűleg szemüveges. (Ovis kora óta ez a zsánere, szerintem ez nem fog változni.)

Belsőre tök mindegy, én biztosan nagyon fogom szeretni, ha ő képes elviselni ezt a bűn rossz kölyköt, mikor szívem szerint néha én is beadnám már a válást. :D

2016. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

olyat akit szereti, és támogatják egymást.


A külső, belső, szakma, stb, az nem tartozik rám, nem nekem kell vele élni.


Ennyi a lényeg, erősítsék, és szeressék egymást. Akkor mindent meg tudnak együtt oldani, ha gondjuk lesz.

2016. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A szülő ne képzeljen el párt. Nem a középkorban vagyunk.
2016. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Először is ismerjem meg azt, akit szeret és akivel komolyan tervez, aztán majd elképzelem őket együtt. Ennek így kell működnie, nem fordítva. Nem én fogom őt kiházasítani.
2016. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

számomra három dolog a fontos:

1. szeressék egymást a fiammal


2. a fiam párjának közös értékrendje legyen a fiammal és a családjával: ha az alapvető dolgok nem egyeznek meg, akkor abból csak gond van a későbbiekben (ezt sajnos saját tapasztalatból mondom).


3. lássam, hogy a lány erőfeszítéseket tesz, hogy beilleszkedjen a családba, hogy jóba akar velünk lenni. Már csak azért is, mert én is erőfeszítéseket teszek, hogy jóba legyek vele.

2016. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
A legtobben szerintem olyat, mint amilyennek a sajat gyerekuket is neveltek. Az en esetemben ambiciozus, muvelt, fejlodni akaro ember. A volt ferjem egy verekedos arrogans taho, ugyhogy kicsit feltem is a lanyomat, nehogy hasonlo ferfit fogjon ki maganak. Szoktak mondani, hogy olyan ferfit valaszt maganak egy no, mint amilyen az apja. A kulso tulajdonsagokat nem az en tisztem eldonteni. A lanyom izlesenek kell megfelelnie.
2016. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Külsőleg? Nem nekem kell tetsszen.


Belsőleg? Tisztelje, szeresse és támogassa a gyermekem.

2016. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!