Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a lányoknak, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányoknak, vagy a fiúknak nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!:)
2016. júl. 25. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak könnyebb. Az átlagos lányokra is sokan rámozdulnak, míg az átlagos fiúk kb senkit sem érdekelnek.
2016. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Fiúknak nehezebb, ez egyértelmű
2016. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
a fiúknak mert még a legrondább csajnak is van pasija de 1 ronda srácnak nincs senkije
2016. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Üzenném annak aki szerint a legcsúnyább lánynak is van barátja. Ugyanannyi lánynak van pasija, mint amennyi srácnak barátnője. Ennek ellenére a fiúk részéről ez nagyobb erőfeszítést igényel, hisz általában ők kezdeményezik a kapcsolatokat, nekik kell teperni.
2016. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ronda lány vagyok, és még sose volt pasim, rám se néz egyik se. Szal, baromság hogy a ronda lányok könnyebben kapnak pasit...


18/L

2016. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiúknak nehezebb mimt a lányoknak kinézettől független. Egy csúnya lánynak is akadhatnak udvarlók és az jó eséllyel szereti. Míg egy csúnya fiút mindenki el utasít. De azért is mert egy fiúnak tepernie kell és még 50% hogy kosarat kap.
2016. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Míg ha egy lánynak udvarolnak annak 95%kb hogy komolyan akarja a fíú és nem csak fogadás.
2016. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nem fuggo. Ha valaki nyitott, akkor konnyebb, ha valaki zarkozott, akkor joval nehezebb.

Persze meg ott van az, hogy nem ismerjuk elegge a masik nemet ahhoz, hogy megmondjuk konnyebb vagy nehezebb-e neki


Mint lany, szerintem joval konnyebb nekik, mint nekunk. Az mas kerdes h en pl barmikor osszejohetnek az iszakos osztalytarsammal, csakhogy direkt nem akarok ilyen part magamnak. Szerintem a fiuk azert hiszik h konnyebb nekunk, mert a legtobb lanynak van min 1 ember aki ugy osszejonne vele, viszont az meg nem biztos, hogy az illeto holgy ossze is akar vele melegedni.

2016. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy nekünk fiúknak nehezebb. Másfél éve keresek kapcsolatot semmi sikerrel. Páran mondták hogy nem vagyok ronda de mégsem kellek senkinek.
2016. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez hülyeség...

Egyetértek a 8-as válaszolóval

2016. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!