Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják ezt rólam?...

Miért gondolják ezt rólam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a fiúk egy jó ideje, és ezt a szüleim is tudják. Mindig amikor mondják, hogy " Majd ha lesz pasid..." akkor válaszolok rá hogy nem lesz, nem akarok. Egyszer megkérdezték, hogy "Miért, a lányokat szereted? ", ami meg szintén nem igaz. Egyszerűen nem tudok "úgy" vonzódni senkihez sem, igaz van amikor (nagyon ritkán) azt mondom egy fiúra hogy "Nem is rossz", de csak ennyire futja, többet nem érzek, és nem is érdekel annyira hogy ezek tovább megmaradjanak bennem 1-2 óránál. De a szüleim azt hiszik hogy ha nem a fiúkat akkor a lányokat szeretem, ha nem is mondják, akkor is tudom hogy ezt hiszik, és ez nagyon zavar, mert NINCS ÍGY, és bármit is mondok, továbbris ezt hiszik rólam, csak mert nem vagyok képes bármely fiúba szerelmesnek lenni.

Most velem van nagy baj vagy mi...? Mit kéne tennem?


2016. okt. 6. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Pont ugyanez a helyzet nálam is!! :D Nem érdekelnek a fiú, a szüleim meg folyton kérdezgetik, hogy a lányokat szeretem-e, pedig nem.


Gondolom tizenéves vagy mint én, s a szülők abból indulnak ki, hogy nekik és a legtöbb embernek ebben a korban már rég volt tetszett valaki. És emiatt ők azt gondolják, hogy azért nem szoktad hangoztatni, mert szerintük a lányokat szereted, csak nem mered nekik elmondani.


Mondd el a szüleidnek amit itt leírtál. Ha a lányok tetszenének akkor elmondanád, de nem, tényleg az az igaszság, hogy a fiúk sem tetszenek. Magyarázd ezt el nekik.


Azt nem tudom, hogy ez baj-e, de én például betudtam annyival, hogy későn érő vagyok ilyen szempontból :D

2016. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ne foglalkozz velük.. már örülne, ha nem kellene féltenie a lányát a fiúktól.. :)

Hány éves vagy? Engem pl. 16-17 éves koromig hidegen hagytak a fiúk... volt 1-2 fiú, akibe "szerelmes" lettem, de ez kb 2 napig tartott... Mikor eljutottunk a kézenfogva sétálásig, utána valahogy nem érdekeltek... Persze ez szerintem teljesen egyén függő. Az első igazi kapcsolatom 23 évesen volt, 2,5 évig tartott... Szóval ne aggódj emiatt, majd ha eljön az ideje, lesz kapcsolatod.

A szüleid pedig nagyon buták, így fogják elveszteni a bizalmadat. És ha meg a lányokat szereted, na akkor mi van? /most az emberek 50%-a megkövezne ezért a kijelentésért.. :P / de a te életed. Én az élni és élni hagyni elvet támogatom. Nyugi. Ebbe tényleg ne szóljanak már bele a szüleid!...

Ha gondolod, beszéld meg egy barátoddal, hogy kamu pasid legyen.. /igen, és itt el is kezdődik a "hazudozás" a szülők hülyesége miatt.../ de ha csak így szállnak le rólad.. lehet érdemes kipróbálni...

2016. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Feltehetően zárkózott természetű vagy és nincs igazán társaságod, ezért aztán nem látják, hogy milyen a kapcsolatok általában az emberekkel.
2016. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Fiú vagyok, de hasonló volt a helyzet nálam is. (csak nyilván fordítva)

Halál nyugalommal elkezdtem kérdezgetni őket is (egymás előtt, hogy hallják a másik válaszát is) hogy már kéne hogy legyen barátnőm? Miért? Nektek is volt ilyenkor? Le is feküdtetek vele? Mennyi volt, mielőtt megismerted anyámat/apámat? És ha már itt tartunk, hogy kell minőségin szexelni ha összejövök valakivel?

Rögtön leálltak, mert anyám szűz k**va volt, apám meg simán csak szűz kb 20 éves koráig.

2016. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy aszexuális vagy
2016. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
De miért magyarázol? Miért kell rávágni egyből, hogy nem lesz? Engedd el a füled mellett, vagy mondj annyit válasznak, hogy "jaja, biztos", 'szt cső. Amíg reakciót váltanak ki, nem fognak leállni. Nyilván kíváncsiak, hogy mi a helyzet. Amíg ennyire elutasító vagy, addig aggódnak. Gondolom, tini vagy, és nagyon akarod, hogy elfogadják a gondolataidat és szeretnéd érvényesíteni az akaratodat, de vannak azok a szélmalom harcok, amiket nem nyerhetsz meg. Te következetesen mondod, hogy nem nem és nem, ők meg következetesen visszatérnek a témára. Ha azt akarod, hogy ennek vége legyen, akkor vess véget neki, és zárd rövidre a dolgokat. A felnőttéválás velejárója az is, hogy elengedd a dolgokat és ne menj bele értelmetlen csatákba. Nem, mert nem nyerhetsz, hanem, mert céltalan.
2016. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi.

Majd megjön a te herceged is fehér lovon...

...és valamelyikükbe beleszeretsz majd.

2016. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hány éves vagy? Mert nem mindegy, hogy 14, vagy mondjuk 24.

Első esetben tök normális, majd kialakul a vonzalom.

Második esetben inkább furcsa, nem is tudok mit hozzászólni, bocsánat.

2016. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal amit gondolnak, te úgyis tudod az igazságot. Szerintem még nincs itt az ideje a házasságnak.
2016. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!