Ócska nő vagyok?

Figyelt kérdés
Ócska nőnek nevez az anyàm, mert baràtomnàl vagyok a 7 napból 2 napot. Nàlunk nem lehetünk kettesben nincs hely. Pàrom anyámmal se akarna talàlkozni, mert nem akarja hogy sértegesse ahogy eddig tette. Engem is össze vissza sérteget. Lassan 30 évesek vagyunk.
2016. okt. 3. 07:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%
Könnyű az elszakadásról prédikálni, de nehéz megfizethető, önálló lakást venni.
2016. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

11, és miért kéne venni? Bérelni is lehet.


Élhet egy "gyerek" 40 éves koráig is otthon, ha tudnak alkalmazkodni, és mindkét félnek megfelel,

de ha nem ez a helyzet, csak a különköltözés segít.

2016. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%

Megjött a maci csoport. Nulla életapasztalattal költözésről prédikálnak a 12 évesek.


Nem vagy ócska nő, anyád felfogásával van nagy baj.

2016. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem költözz a barátodhoz és ne is keresd anyádat. Ennyit ért el a gonoszkodásaival. Megérteném őt, ha mondjuk 16-17 éves lennél... de 30? Egyáltalán miért érzi azt, hogy joga van beleszólni?
2016. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Anyukád rettenetesen maradi felfogású és még mindig a 50-es-60-as években él. Közel 30 évesen szerintem már nem jó dolog, hogy vele laksz, ha csak egy lehetőséged is van költözzetek össze a pároddal, persze nem nálatok.
2016. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%
Bírom ezeket a kérdéseket, mindig csak egyféle választ lehet adni rájuk. Mintha azt kérdezné az ember, hogy a fehér az világos? Semmi értelme az önnyugtatás ezen formájának. Ha valami probléma van, azt az érintett feleknek maguk között kell kommunikáció útján megoldaniuk.
2016. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%

Persze,mondhatja,max.nincs igaza.

Szeretsz vkit,ő is téged,együtt vagytok. Semmi erkölcstelen nincs ebben.

2016. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
Valóban igaza van a többieknek, ideje lenne már felnőni. Egyrészt állj ki magad mellett, másrészt meg koltozz el. Gondolom dolgozol, keresel pénzt. Miért nem költözöl össze a barátoddal? Közel 30 évesen nem szokás már szülőknél lakni és összejárogatni a baráttal, mint kamaszként..
2016. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem mindig egyszerű. Mondom az előttem szólóknak,bár nem én vagyok a kérdező.
2016. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%

Az elet nem egyszeru

Aki 30 evesen anyukanal el az eletkeptelen

2016. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!