Ócska nő vagyok?

Figyelt kérdés
Ócska nőnek nevez az anyàm, mert baràtomnàl vagyok a 7 napból 2 napot. Nàlunk nem lehetünk kettesben nincs hely. Pàrom anyámmal se akarna talàlkozni, mert nem akarja hogy sértegesse ahogy eddig tette. Engem is össze vissza sérteget. Lassan 30 évesek vagyunk.
2016. okt. 3. 07:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Mért lennél ocska nő,azért mert egy hétből két napot a barátodnál töltesz,már felnött nő vagy ne engedd hogy anyád beleszóljan az életedbe.
2016. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
lassan átköltözhetnél, hogy 7 napból 7 napot legyél ott...
2016. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
2-es, ugyanezt akartam írni :D
2016. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
24 éves vagyok, 27 éves barátnőmmel közös albérletben élünk, de előtte 3 evig közös kollégiumi szobában laktunk. Azt nem ertem nálad miért mérce még mindig az anyád véleménye; ócska az anyád mentalitása es viselkedése es legfeljebb a ragaszkodása egy ilyen negatív környezethez...
2016. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk már vagy 10 éve külön kellene laknod.Elég gyerek lehetsz,ha még ezt is itt kérdezed meg,hogy mit csinálj.Tiszta ovis szint."Anya ócska nőnek nevez,megmondom a gyakorisoknak".Nőjj fel!Megértem,hogy senki nem akar elvenni,csak barátod van,mert anyuci kicsi lányára senki nem kíváncsi.Külön szép lenne,ha a barátod is a szüleivel élne még.
2016. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
22 éves vagyok, 1 éve a barátommal élek albérletben... Szakadj le az anyádról.
2016. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Menj hozzá feleségül! Anyád valszeg egy generációval vénebb a saját koránál, nekem 80 feletti nagyanyám sápítozott, hogy mekkora erkölcstelenség már összeköltözni esküvő előtt.

De ennél komolyabban kifejtve osztom a többiek véleményét: ideje leszarni és elköltözni otthonról. Aztán ócskázzon egyedül, amikor úgysem hallod.

2016. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Akár minden napot együtt tölthetnétek. Nem vagy ócska. Az a természetes, hogy együtt szeretnétek lenni.
2016. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha anyád mellett nincs férfi, akkor nyilván az egyedülléttől való félelem mondatja vele ezt. Ha meg még a vallásba is menekül, akkor aztán annyi...
2016. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

Felnott no vagy es anyad szoknyajan elsz kenyelembol.

Most latod kenyelem ara igen magas.

Menj ferjhez szulj gyereket koltozz el vegre itt az ideje felnoni

2016. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!