Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt tényleg egy ócska...

Emiatt tényleg egy ócska lotyó vagyok? :O

Figyelt kérdés

Ma este megyünk bulizni,suli előtte utolsó buli.. és jövő pár nap múlva leszünk a pasimmal 3 hónaposak,és szoktam hozzá menni,és apum mondta hogy meg szeretné ismerni a srácot,mondtam hogy oké,akkor valamelyik nap áthívom. Erre a barátom mondta hogy tervezett egy meglepetést arra a napra,és az öcsém ma mondta hogy na mikor jön a srác?! Erre mondtam hogy még semmi nem biztos,és apum erre kijelentette,hogy egy ócska lotyó vagyok,és biztos hogy csak b*szni járok oda,mert nem a sráchoz szoktak menni a lányok,hanem fordítva.És én csak akkor hozok haza bemutatni pasit,ha komolynak érzem. Szerintem ez erős volt apámtól.

17L


2011. aug. 20. 03:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,fáradt vagyok.
2011. aug. 20. 03:30
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Tény, hogy az a szokás, hogy a lánynak kell előbb bemutatni a srácot otthon. Apud részéről viszont ez erős túlzás. Lehet kissé régimódi (nem tudhatom), üljetek le erről beszélni! :)
2011. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
biztos h nem gondolta komolyan
2011. aug. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
36%
Igen
2011. aug. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Beliel ***** válasza:
39%
Meglehet érteni apádat is.
2011. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
ha már együtt vagy valakivel akkor illett volna már bemutatnod otthon és nem neked kellene a fiúhoz járni
2011. aug. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Apad begurult, hogy a megnevezett napbol semmi sem lett, hogy nem lehet ratok szamitani.
2011. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Miert nem voltal kepes megmondani neki, hogy a baratod meglepetest keszit szamodra es azert mesz aznap hozza?

Apad pedig nagyon paraszt volt veled.



26L

2011. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

apukát is meglehet érteni, mert van egy srác aki 3 hónapja dugja a lányát és ő még azt sem tudja, hogy mi fán terem ez az ember.


még ha meglepetést is akar neked szerezni a barátod, akkor elviszed magatokhoz délelőtti órákban bemutatod és délután meg majd azt csináltok amit akartok

2011. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
52%
ÉN is ideges lennék, ha a lányom egy számomra ismeretlenhez járna kurvulni.
2011. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!