Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt tényleg egy ócska...

Emiatt tényleg egy ócska lotyó vagyok? :O

Figyelt kérdés

Ma este megyünk bulizni,suli előtte utolsó buli.. és jövő pár nap múlva leszünk a pasimmal 3 hónaposak,és szoktam hozzá menni,és apum mondta hogy meg szeretné ismerni a srácot,mondtam hogy oké,akkor valamelyik nap áthívom. Erre a barátom mondta hogy tervezett egy meglepetést arra a napra,és az öcsém ma mondta hogy na mikor jön a srác?! Erre mondtam hogy még semmi nem biztos,és apum erre kijelentette,hogy egy ócska lotyó vagyok,és biztos hogy csak b*szni járok oda,mert nem a sráchoz szoktak menni a lányok,hanem fordítva.És én csak akkor hozok haza bemutatni pasit,ha komolynak érzem. Szerintem ez erős volt apámtól.

17L


2011. aug. 20. 03:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%

nem, nem lehet megérteni apudat, akármit is mondjanak előttem szólók. akkor meg lehetne érteni ha azt mondta volna, hogy "kislányom, ez ezért meg ezért nem jó." de úgy nem értem meg, hogy "ócska lotyó, b*szni jár." nem is mondom inkább, kik beszélnek így.

igazat adok neki, de attól még ez nagyon undorító forma volt. már ne haragudj, kedves Kérdező. természetesen nem az édesapád volt az, hanem a formátum.

Minél előbb mutasd be, járjatok szerintem többet és többet hozzátok, hogy ne lehessen ebből több probléma.

Sok sikert!

27/N

2011. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Hát én megértem apádat, sumákolsz, jársz egy pasihoz, mégis mire gondoljon az apád, akinek te vagy a kicsi csillaga, a szeme fénye? Hogy csak b@szatod magad, aztán lehet, hogy tényleg pénzt kérsz vagy akármi, mert arra se vagy képes, hogy bemutasd. Miután ezt már megvitattátok, és kitaláltatok egy napot, amin bemutatod, hirtelen mégse jó?! És gondolom egy 3 hónapos kapcsolatban nem tervez a pasi még csuda meglepetéseket egy hónappal előre, szóval ha mndtad volna neki, hogy "figyu, drágám, faterom berágott, meg szeretné hogy bemutassalak, én ugyan nem szeretnélek, mert sztem nem olyan komoly a dolog, de akkor csütörtökre ne tervezz semmit, szia" Szóval érted mi a probléma szerintem... a megfogalmazással nem értek egyet, de egy normális ember is képes berágni, ha átverik a fejét...

Mellesleg szerintem ha utólag állt elő a meglepetés dumával a srác, akkor nem akarja megismerni a családot, mert csak arra tart. Gondold át ezt is azért...

Ócska lotyó persze nem vagy ennyitől, de elég buta és szavahihetetlen vagy, a bizalmat nehéz lesz visszaszerezned otthon.

2011. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Apádnak nincs igaza. Egy apa sem nevezheti lotyónak a saját lányát, MÉG AKKOR SEM, ha az esetleg bizonyítottan egy sarkon álló k**va. Ezek után nem csodálkozhat azon se, ha soha nem mutatod be neki a barátodat, mert félsz, hogy ki tudja, a srácnak miket fog mondani. Egyébként én lány vagyok, 25, és jobban szeretek a barátomnál aludni, azt kevésbé szeretem, ha ő van nálam. Ahány pár, annyi szokás.
2011. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De még nem feküdtem le vele,meg semmi,nem vagyok olyan,tudja nagyon jól. És igen,félek hogy miket mondana neki. :|
2011. aug. 20. 19:48
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

apád elég nagy tapló, már bocs. a mai világban semmi különbség nincs, hogy a fiú alszik a lánynál vagy a lány a fiúnál, mondjuk az én szüleim szerint is gázabb, ha a lány megy a fiúhoz, szóval ez valami régebbi hagyomány lehet.


de egy szülőnek akkor is a saját gyerekével kellene elfogultnak lennie... ha nekem nem mutatná be a gyerekem a párját, akkor nem a gyerekemre mondanám, hogy lotyó, hanem azt hinném, a párja olyan valaki, akit nem mer bemutatni nekem...

2011. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!