Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál az anyám?

Miért utál az anyám?

Figyelt kérdés

Mindig szíd, átkoz.Az összes barátomtól tilt mindig káromkodik Istennel. Ma is be jött épp facebookoztam és azt mondja dolgozzak már valamit ne csak a telefont nyomkodjam.Meg kérdeztem hogy mit és ő azt felelte hogy nem érdekli őt csak csináljak valamit.Ruhára nem ad pénzt mindig én veszem meg magamnak a spórolt pénzemből.A barátaimmal el akartam menni a szomszéd településre városnapokra és azt felelte hogy ha ő nem megy akkor én se menjek. Utál,ki nem álhat.Születés napomra még egy tortatát sem süt,annyit sem mond hogy Boldog születésnapot.Mindig olyanokat mond hogy szakadna rám az ég,mocsok kölyök meg mindig hülyéz .A tesómmal meg maga a megtestesült jóság.Apámat is szídja főleg a nagy szüleimet...általában a nagyszüleimhez menekülök.

Mindig olyanokat mond hogy kussoljak mert meg vesznek nekem mindent.Pedig ez nem így van.A spórolt pénzemből szoktam vásárolni amit a nagyszüleimtől,konfirmálásra vagy éppen ballagásra kapok a rokonoktól.Mindenkit meg szól közbe ő is ugyan azt csinálja .

Mit tegyek??Már van amikor azon gondolkozok hogy meg ölöm magam

😖

15\L


2016. okt. 1. 13:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz kategóriáért!
2016. okt. 1. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádnak pszichológushoz kellene menni

elme beteg 😷

2016. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne öld meg magad,más nem ér annyit föleg ha ilyen szmét veled...anyud tényleg elmebeteg....nem örökké kell vele lenned...irj privit...15/F
2016. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van.Nem fogok neki örömöt okozni azzal hogy meg ölöm magam.

Mit írjak?

2016. okt. 1. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Na azért megölni nem kell magad.Anyukádnak sürgősen pszihológushoz kéne mennie szerintem.(mivel 100% biztos,hogy nem menne el hívd a dokit házhoz:) )
2016. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj szegény kis tinike...
2016. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!