Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafordítható ez, vagy ami...

Visszafordítható ez, vagy ami elmúlt, az elmúlt örökre?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy és mikor szinte egyik napról a másikra elmúlt a szerelem a férjem iránt. Egyik nap még imádtam, ha hozzámér és puszilgat, sőt vágytam az érintésére és az ölelésére, azonnal bizseregtem. Most már nem érzek semmit, csak azt, hogy ne! Nem bírom elviselni, ha hozzámér, ha megcsókol, élek mellette és nem vágyok rá és ez így szörnyű. Őt sajnálom, mert ő akarna engem és szóvá is tette, hogy észre sem veszem őt, olyan mintha itt se lenne, nem bújok oda hozzá. Régebben mindig hízelegtem, és sokszor elhárította főleg mások előtt nem lehetett érzelgősködni, vagy mikor terhes voltam, akkor is mindig vágytam rá, de ő meg mindig elhúzódott tőlem. Majd sokáig nem is szeretkeztünk, de mindig vágytam rá, ő annyira nem. Most meg mikor már lehetne és csak szeretni kellene a másikat már nem érzem ezt. Olyan mintha egy vadidegen akarna velem csókolozni, hogy is fogalmazzak, undort vált ki belőlem és lökném el magamtól. Ez kicsit durva így, de ez az igazság, sajnos. Miért??

Nem rég sok gondunk volt és majdnem elváltunk, de végül a férjem rájött, hogy imád minket és máshogy állt a dolgokhoz, nem volt olyan zsarnok, bár még sokszor mindig csúnyán viselkedik velem és a gyerekkel. Ezekért utána rögtön bocsánatot kér. Változni akar. Lehet, hogy a sok megaláztatás és visszautasítás és nem törödömség idáig juttatott, hogy már nem szeretem, csak megtűröm őt? Idegesít minden, már azon gondolkoztam este, ahogy néztem őt, hogy mit szerettem meg benne?! Mert már semmi sem tetszik.

Nagyon szerelmes voltam belé, hogy tudott ez így elmúlni? Borzasztó lehet neki, mert tudja, hogy valami nincs rendben, de hogy mondjam meg neki ezeket? Látja rajtam, sőt, amikor durván ellököm, látom mennyire bántja, de ez a hirtelen reakcióm sokszor. Nem bírom elviselni, ha hozzámér, a csókja is szörnyű nekem. Miért? Miért?

Hisz van egy gyerekünk, imádjuk, én mégsem vagyok boldog. Vágyakozok, de más után, vagyis nincs konkrét személy, de mással almodozok éjjel. Ez szörnyű. Mit csinálhatnék?

Teljesen nem normális vagyok!!


2010. ápr. 23. 09:04
1 2
 1/15 Neka ***** válasza:
85%

Hát ez elég borzasztó érzés.....

A családoddal vagy barátaiddal nm tudod megbeszélni?

Nem akarok hülyeséget írni,de nem azért van ez az érzésed, mert majdnem elváltatok? Mármint, hogy elhidegültél egy kicsit....

2010. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veled van a baj, és nem is egyik napról a másikra múlt el a szerelem, idézlek:

*a sok megaláztatás és visszautasítás és nem törödömség idáig juttatott, hogy már nem szeretem


Ha nem mondod el neki úgy, ahogy ide leírtad, semmi nem fog változni. Ha őszinték vagytok egymáshoz, és mindketten akartok tenni a kapcsolatért (ismétlem, nem csak rajtad múlik), elképzelhető, hogy még van esély.


Az az igazság, hogy én se kívánnék valakit, aki korábban folyamatosan elutasított és nem elégített ki semmilyen téren.

2010. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Volt (van) egy nagy szerelmem, nős. Nagfyon rosszban voltak a feleségével, a válás szélés álltak. Volt egy nagy lányuk is, de ettől a házasságuk még romokban állt. Feleségének volt egy pasija, közel egy évig, én is akkor jöttem össze ezzel a pasival. Gyakorlatilag külön éltek, szó szerint undorodtak egymástól, és gyűlölték egymást, kölcsönbösen. Aztán a felesége és a pasija szétmentek, és az én szerelmem meg hazaköltözött a családjához, mondván hogy a család az család. Nem mondom, hogy azonnal, de pár év alatt rendeződött a kapcsolatuk, nemrég meg született még egy kislányuk. Én persze majdnem belehaltam, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy a legmélyéről is vissza tudták hozni a kapcsolatukat.
2010. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egyik napról a másikra múlt el, hanem ahogy írtad, hogy a sok zsarnokoskodás hatására szerettél ki a férjedből. Itt jönne az, hogy nem kell elválni, de..... A szerelmet, szeretetet nem lehet kierőszakolni. Próbáljatok meg kicsit csak egymással foglalkozni, elmenni egy hétvégére, gyereket nagyszülőre bízni és felidézni a régmúltat. Ha mindezekre sem tér vissza a régi érzés, akkor én úgy gondolom hazugság, egymás becsapása lenne együtt maradni. Csak a gyerek miatt sem szokott működni. A gyereknek meg nem a csonka család a rossz, ha egyébként a szülők törődnek vele (akár külön-külön is), hanem az egész, de rideg családi légkör. Ne add fel könnyen, próbáld meg kiismerni magad, hogy mi vezetett az elhidegüléshez és próbáljatok közösen tenni ellene, de ha nem jön vissza az érzés, szerintem egy megoldás marad. Sok sikert!
2010. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon megértem a problémádat.Amit az ember felszínesen nem is, de tudat alatt raktározza a volt sérelmeket, még ha nagyjából mára rendeződtek is a dolgok.Amit te érzel, csak gyűrűztek a kisebb problémák, és mára az lett a vége, hogy szinte undorodol tőle. Nekem is van olyan tulajdonságom, hogy szinte évekig tűrök,aztán egyik napról a másikra az adott személy ellen olyan harag gyűlik fel bennem, hogy soha többé még látni sem akarom, sőt teljesen megszüntetek vele minden kapcsolatot.Már nem tudok megbocsájtani, ha a lábam előtt fetrengene, akkor sem foglalkoznék vele.Teljesen normális vagy, és én is, és mindazok akik így éreznek. Az embert nem zsákmányolhatják ki érzelmileg élete végéig, nem taposhatnak bele a lelkébe.És teljesen rajtad áll, hogy folytatod e vele az életed, vagy elválsz tőle. De amikor már beindult nálad ez a folyamat, te már régen eldöntötted, hogy vége!
2010. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek,mert én is ebben a cipőben járok, 22 év után, már épp csak hogy elviselem a férjem. Tavaly el akartam válni, mert italozott, de aztán mégse váltunk el. már szinte alig iszik, de a régi sose lesz....
2010. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben (igaz nem férjjel, csak élettárssal). Azt a tapasztalatom,hogy ha már ilyen fokú az undor, akkor annak vége. figyeld meg,hogy mit érzel pl. amikor látod, ahogy eszik. azt mondják, azt utálod a legjobban, akinél még azt sem bírod nézni, ahogy étkezik.

Lehet próbálkozni, de szerintem már nem érdemes.

2010. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt már nagy a baj!!

Mert úgye nem is az lakozik benned esetleg hogy unalmassá vált a kapcsolat akkor lehet tenni az ellen, de ez ellen lehetetlen!

Ahogy irtad hogy megalázott sokszor ő nem akart, annak is oka volt, de most hogy minden jó lehetne!

Bár a korotok és a házasság ideje nem derült ki!

De amúgy nem is szeretnéd helyre hozni ezt a kapcsolatot??Ha úgy érzed hogy nem lehet helyre hozni akkor sajnos egy dolog maradt a válás,amit pedig minél elöbb mert nehezen megy, meg az idővel nem szabad játszani találni kell egy másik férfit!Sok sikert hozzá, és amúgy szivemből sajnállak, én is éreztem már ilyet de az nem házasság volt hanem egy párkapcsolat!

2010. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Azt hittem, hogy majd lehurrogtok és végül nem ért meg senki, de sajnos sokan jártak már hasonló helyzetben és ezt nem kívánom senkinek, ezt az érzést és így élni.

Sajnos én is tudom, csak nem akarom elfogadni, hogy ez már meghalt ez a kapcsolat. A férjem meg végképp nem bírja ezt elfogadni, egyszerűen nem érti, hogy hogy lehet az, hogy nem akarom őt, nem kívánom.

Csak sodródok az árral, mert így könnyebb nem észrevenni és csak elhessegetni. De már nem tudok nem foglalkozni ezzel, már napról napra rosszabb a hangulatom, nincs életkedvem.

Igen már azt sem szeretem, ahogyan eszik, sőt semmi cselekedetét nem szeretem. Egyedül azt szeretem, ahogyan néha-néha megmaszíroz és simogatja a hátam. Mást nem.

Csak neház meglépni bármit is, olyan rossz ez a helyzet. Nem látoma kiutat. És ami alegborzasztóbb, hogy a férjem nem fogadja el ezt, egyszerűen nem ért meg, nyomul rám és veszekszik, hogy nem akarok vele testi kapcsolatot, sőt még puszit adni sem.

Ami még szörnyűbb, hogy már beletörődtem és nem is akarok tőle semmit, vagyis nem akarok már semmit változtatni, belefásultam. Régen életvidám, talpraesett és lelkes nő voltam, most meg egy banya vagyok, nem járok sehová, nem érdekel semmi. Belekerültem egy nagy gödörbe, ahonnan nem találom a kivezető utat...

2010. ápr. 23. 09:51
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Életemben a legutóbbi párkapcsolatom esetében ugyanígy éreztem a kapcsolat vége felé. Az exem megbántott, több alkalommal is. Ezek a sérelmek részemről odáig juttattak, hogy már elfordultam tőle érzelmileg. Nem szerettem a közelségét sem. Hiába kért bocsánatot többször is, ha átölelt, elhúzódtam, elfordultam tőle. Innentől kezdve már a kapcsolat halálra volt ítélve. Nem tudtam már úgy szeretni, mint a kapcsolat kezdetekor, pedig valóban, a sérelmeim előtt nagyon szerettem őt.
2010. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!