Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha oda költözne hozzátok a 16 éves lányotok 24 éves barátja?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 20:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%
semmit, szó nélkül kihajítanám a p.csába
2016. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

Mit szólnék hozzá?

Ha a kislányom hozná fel(aki még csak 4 éves), de tegyük fel, hogy 12 év múlva felhozza.

Szimplán kiröhögném. Nem venném komolyan.

Ha a fiú hozná fel az ötletet, eltörném a nyakát. :D

2016. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%

Ja és ha a lányod hisztizni kezdene, akkor meglehet nyugodtan mondani, hogy a pasija felnőtt, tartsa el magát. Ha a lányodnak ez sem tetszik, akkor is vele akar élni, akkor elmehet dolgozni, mellette tanul, a pasija is dolgozzon és akkor majd összegyűlik a pénz egy lakásra vagy albérletre. Ha eltudják magukat tartani, akkor örülj neki, de ha nem akkor így járt, ő akart ennyire a pasival lakni. Vagy ha nem megy nekik, akkor felajánlanám a lányomnak, hogy jöjjön haza.

Legalább megtanulná, hogy a pénz nem a fán terem. Ő 16 éves, még ott a fenekén a tojáshéj. Neked meg nem kötelességed senki gyerekét eltartani. A tiédet se tartaná el senki.

2016. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudnám eldönteni, hogy sírjak, nevessek, vagy melyiket üssem előbb agyon, aztán persze megmondanám, hogy felejtsék el.


Nyilván, ha megszorulna a srác, max. két hétig jöhetne, de azután költözzön csak albérletbe, vagy ahová szeretne.

2016. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván ha a lányom idősebb lenne, oka lenne rá, hogy valaki odaköltözzön. Nagyon egyedül leszek a válaszommal, de megbízom a lányomban. A pasiban nem feltétlen. A lányom túl fiatal ahhoz, hogy ezt eldöntse.
2016. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%

semmit, mivel nem költözne oda.

miért nem?


mert nem kerülgetnék senkit

mert a tini gyerekem párját FŐLEG nem.

mert 16 évesen nem fog együtt élni valakivel

...

2016. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
25ös, ha a lányod idősebb lenne, akkor költözzenek össze albérletben ne a szülei nyakára vigyen egy pasit is. Ha felnőtt összeköltözősdit játszani, tegye a saját kontójára, tartsák el magukat a saját albérletükben.
2016. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korban a 24 éves csávó szerintem még sok, nagy a korkülönbség (szerintem abban a korban még számít)

16 éves lányom ne éljen együtt a pasijával, akárhány éves a pasija

szóval nem

szerintem attól is frászt kapnék, hogy 16 évesen egy 24 évessel jár

2016. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
38%
16 éves voltam mikor a 24 éves barátom hozzánk költözött. Anyukámék nagyon szerették, soha nem volt köztünk semmi probléma. Ő több száz kilométerre dolgozott, így csak hétvégente volt itthon. Segített a ház körül, az anyagiakban. Ennek már lassan tíz éve, most már külön élünk két kisfiunk van,és hét éve házasok vagyunk. Szerintem mielőtt alapból elítéljük ezt a lépést, előtte esélyt kellene adni a fiataloknak. Lehet hogy tényleg komolyan gondolják, és ha valami gond van, még mindig ki lehet tenni a fiút a házból. Nekem a gyerekem boldogsága lenne az első és nem az hogy mit szólnak másik. Nekem a szüleimmel szerencsém volt, nem előítéletesek.
2016. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Kapnának esélyt, az önálló életre, saját albérletben. A ti esetetek megint más, utolsó, hisz csak hétvégente volt otthon, olyan volt mintha csak látogatóba menne. Meg megint más az, hogy ott lebzsel egész héten, esetleg el is tartatja magát, meg nem csinál semmit.
2016. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!